SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co cwiczyc zeby tak wygladac ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5796

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 842 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4976
Witam chcialbym miec taka budowe ciała (szczegolnie klaty)
http://raplife.blox.pl/resource/tupac1.jpg
http://www.streetgangs.com/topics/tupac/DC11.jpg
http://pu.i.wp.pl/?k=MzI4MTYyMzcsMzY1Njg5&f=2pac-18.jpg
http://www.popartuk.com/g/l/lglpo555 2pac-dates-of-birth-and-death-tupac-shakur-poster.jpg

z tego co wiem to był on w moim wzroscie (184cm) i wazyl 82Kg ja natomiast waze 76Kg
Czyli musialbym isc na mase najpierw a pozniej na rzezbe i jakas diete tak ? i co musialbym cwiczyc ? ?
Prosze o odp.
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Jesli bedzie odpowiednio duzo masa taka sylwetka jak 2paca pewnie nie zadowoli Cie i bedziesz chcial wiecej i wiecej. Narazie masuj zebys mial z czego lapac taka rzezbe jak nigga z obrazkow , no to chyba tyle.

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 842 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4976
zapewniam ci ze zadowoli mnie bo ja neichce byc jakims wielkim gorylem i kutlturysta bog wie jakim...
to najpierw masa a pozniej rzeba tak ?
a zeby taka klate miec to jakie cwiczonka musialbym robic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3410
tak najpierw masa

zacznij od ACT jest na forum, a potem FBW też jest na forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 842 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4976
ale w tym ACT nie ma w sumie takich dobych cwiczen na rozwieniec klatki piersiowej... no niewiem jak sie myle to mnie prosze popraw
ok skoro masa to do ilu powinnienen przytyc? waze 76kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
zależy jak chcesz wyglądać :P zależy jak Ci się masa w ciele rozłoży :)

wnioskuję że nie masz stażu treningowego... więc najpierw musiałbyś się wziąść za ACT, aby przygotować organimz ;)

Potem FBW, albo system MASS Michaila ;)

Nie można robić tak, że ćwiczymy tylko klatke, bo ją chcemy mieć fajną :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 842 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4976
mam nadzieje ze mi sie dobrze rozlozy (oczywiscie miesniowa bo tluszczu nie chce) ;)
ok zrobie te treningi ale wtenczas bylby juz chyba maj a przeciez pewnie po tych treningach musialbym dalkej na mase leciec czy nie ? a ja taka klate chcialbym miec do lipca/czerwca ;)
Nie można robić tak, że ćwiczymy tylko klatke, bo ją chcemy mieć fajną :)
rozumiem nie tylko klatke bym ciwczyl ale ciekawi mnie jakie cwiczenia sa do takiej klaty potrzebne ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
na klatkę standard :) wyciskania w róznych położeniach sztangą i hantlelkami, rozpiętki ;]

chciałbyś miec taką klatkę do lipca? to też wiele zależy od tego jaką masz teraz... :]

no i nie zapominaj że bez diety nie osiągniesz dużo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 842 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4976
na klatkę standard :) wyciskania w róznych położeniach sztangą i hantlelkami, rozpiętki ;]
standart czyli takie cwiczenia ktorzy robia ogolnie wszyscy... ?
hmmm no bo troche to dziwne... jeden ma bardziej taka "Zaokraglona klate" jak 2pac a niektorzy maja taka bardziej "prostokatna klate" wytbacz ale niewiem jak to wytlumaczyc troche tego sam nie rozumiem '
chciałbyś miec taką klatkę do lipca? to też wiele zależy od tego jaką masz teraz... :]
juz mi sie troche formuje ta klata
no i nie zapominaj że bez diety nie osiągniesz dużo...
wiem ulozylem sobie taka:
2.1 g b. na kg/m/c
1.3 g tl. na kg/m/c
5g ww. na kg/m/c
okolo 2800-2900 kcal ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
kształt klatki to też zależy od genetyki :) no i tak naprawdę, kształtować klatkę możesz dopiero jak masz "co" kształtować ;P a więc solidną bazę (mase) pod rzeźbę ;)

już Ci się troche formuje klatka? dopiero zaczynasz a juz Ci sie 'formuje' ? :P ciekawe ;]

co do diety to dział 'Odżywianie' :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 842 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4976
kształt klatki to też zależy od genetyki :) no i tak naprawdę, kształtować klatkę możesz dopiero jak masz "co" kształtować ;P a więc solidną bazę (mase) pod rzeźbę ;)
mase ale oczywiscie miesniowa ;)
uż Ci się troche formuje klatka? dopiero zaczynasz a juz Ci sie 'formuje' ? :P ciekawe ;]
no juz mam taka lekko wyrzebziona klatke... ale to bardzo lekko bo cwiczylem u kolegi 3x w tyg. tak bele jak zeby sobie tylko pomachac hantelkami i wyciskac na lawce prostej ;)
co do diety to dział 'Odżywianie' :]
wiem wiem ;) juz tam poddalem swoja diete... mysle ze jest dobra ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny!!

Następny temat

Grubość Pleców

WHEY premium