SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Coś nie tak z moimi Bicepsami!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1777

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 756 Wiek 100 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27814
Siemano. Otóż mam problem-mianowicie moje bicepsy są w miare duże ale jak je spinam to bicek idzie do wewnątrz zamiast do góry... Wygląda to hoojowo bicek duży zamiast się piąć do góry to mi spier**** do wewnątrz. W czym tkwi sęk??
Moje ćwiczenia na bicka to:
UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ NA „MODLITEWNIKU": 12, 10, 8 potw.
UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ STOJAC PODCHWYTEM: 12, 10, 8 powt.
UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI W SIADZIE NA ŁAWCE SKOŚNEJ(Z SUPINACJĄ NADGARSTKA): 12, 10 , 10 powt.
Może to złe ćwiczenia??
Pozdro...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 299 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10160
Oczywiscie kazdy ma swoje zdanie na ten temat ale nie zgadzam sie do końca z tym co napisałeś Wuder. Zdaje sobie sprawę z tego, ze nie jestem trenerem ale to co pisze nie wzięło sie z nikąd. Poza tym strasznie denerwują mnie ludzie w tym dziale, którzy odsyłają do innych tematów albo stronek ze schamatami jak mają cwiczyc. Skoro ktoś pyta, to wydaje mi sie, ze najlepszym rozwiazaniem jest rozpiska indywidualna. Wiec pełen szacunek Wuder ale temat juz chyba jest zamknięty

Pozdrawiam!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 299 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10160
Faktycznie nie będzie rosła ci zewnętrzna, czyli inaczej krótka "głowa" bicepsa poniewaz wykonujesz cwiczenie na jej wewnątrzną cześć, czyli "głowe" długą. Proponuje następujący trening:

Uginanie ramion ze sztangą łamaną w pozycji stojącej
Naprzemienne uginanie ramion ze sztangielkami z obkręcaniem nadgarstków
Uginanie ramion ze sztangą łamaną nachwytem
Ugianie jednoracz na modlitewniku stylem młotkowym

Na kazdym treningu bicepsów mozesz zmieniac kolejność ćwiczeń. Skup sie raczej na zewnętrznej głowie, bo to ona nadaje "wysokosci" bicepsowi.

Pozdrawiam!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 756 Wiek 100 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27814
dzięki J.A.Y Czyli te ćwiczenia któe mi podałeś są ma się rozumieć są głównie na zewnętrzną głowę?
Pozdro...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 299 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10160
Wszystkie ćwiczenia na biceps gdy trzymasz nadgarstek pionowo bądz nachwytem są na zewnetrzną, krótką głowe bicepsa. Oczywiscie wykonując równiez inne cwiczenie na biceps pobudzasz do pracy tą częśc mieśnia ale już w mniejszym stopniu.

Pozdrawiam!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 756 Wiek 100 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27814
dzięki J.A.Y o to mi chodziło-dał bym Ci sogacza ale nie moge
Pozdrowienia....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 756 Wiek 100 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27814
Mam jeszcze jedno pytanie. Powyższy mój trening któy podałem(na biceps) będe jeszcze stosował przez 3tyg do regeneracji. Jak zmienie trening to jakie będą najlepsze 3 ćwiczenia głównie na zewnętrzną głowe bicepsa??
Pozdro...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 299 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10160
Przede wszystkim skup sie na wolnych cieżarach typu sztanga i hantle. Ławki, wyciągi stosuj tylko jako dodatek. Do tych ćwiczeń, które podałem na końcu mozesz zorbic sobie jeszcze "pompe", to już zalezy tylko od Ciebie. Po jakims czasie sam wyczujesz, które cwiczenie wpływa lepiej a które gorzej na Twoje bicepsy.

Pozdrawiam!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 32 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3568
masz tutaj jakie cwiczenia angazuja ktora glowe.. tylko glowa krotka i dluga zostaly pomylone
https://www.sfd.pl/temat73346 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1293 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7539
J.A.Y - a czy przypadkiem mlotek nie jest na glowe dluga??

mi sie wydaje za na glowe krotka jest raczej uginanie ramion z hantla podchwytem

Zmieniony przez - fiacik w dniu 2005-05-09 16:53:36

www.pajacyk.pl - Kliknij w brzuszek Pajacyka,
a pomożesz nakarmić głodne dziecko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 567 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3374
fiacik, dobrze ci sie wydaje- gloa dluga- uginanie chwytem mlotkowym, glowa krotka- uginanie podchwytem
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 2 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14830
"Młotki" angażują bardziej glowe długą, więc błędem jest to co zostało napisane wyżej, że ćwiczenia z pionowym ułożeniem nadgarstka są na głowę krótką ;) Autorowi tematu polecam lekture www.kulturystyka.pl/atlas i nie powinieneś mieć już żadnych wątpliwości co do ćwiczenia bicepsów.

ps. j.a.y. fotki naprawdę za***iste ;)

Zmieniony przez - wuder w dniu 2005-05-09 17:15:53

wuder

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból pleców

Następny temat

Mój plan treningowy na brzuch do oceny

WHEY premium