SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Clenburexin wasze opinie

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 165895

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Przyspieszona przemiana materii po Clenburexin - jest oki.

U mnie na początku tak było, a później jak już na diecie byłem ostrzejszej to pomagał hamować apetyt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIO M. Cieśliński
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1733 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9689
Napewno podkręca clenburexin przemianę.Jest petarda.Ważne przy nim jest dopilnować wody i regularności pełnowartościowych posiłków bogatych w białko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10507
Witam
W jakich godzinach jest brany Clenburexin? Jak obecnie wyglądają posiłki przez Ciebie spożywane?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 105 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3348
Nitroman
Nie mam jakiejś super diety. Wstaję o 6:45 biorę porcję białka, do wczoraj brałem jeszcze kreatynę + glukoza ale dziś właśnie skończył mi się cykl, po 30 min zjadam śniadanie 2 kawałki chleba razowego, szykuję sobie 2 kanapki do pracy + serek granulowany 3%. 2 śniadanie zjadam około 11:00 tj kanapka(wędlina chuda) + 1/2 tego serka, tak więc do tej pory ze względu na poranne branie kreatyny brałem Clenburexin około 10:30, (teraz będę brał po przebudzeniu), około 14:00 zjadam 3 posiłek tzn. 2 część serka + kanapka. Następną dawkę Clenburexinu biorę około 15:50 tzn. 30 min przed obiadem, na obiad zjadam około 100g. ryżu + jakieś mięso (nie wieprzowinę)w dni treningowe około 17:00 biorę BCAA + NitroBolonII, (trening 17:30)po treningu brałem BCAA + Kreatyna + Białko zmiksowane z bananem. Od dziś wypadła Kreatyna.Z powodu że późno wracam z siłowni nie jadam kolacji.Oprócz tego rano do śniadania zażywam witaminki + omega3 no i wieczorem omega3 a przed snem ZMA. W dni nie treningowe będę brał teraz Clenburexin po przebudzeniu, oczywiście w te dni pomijam NitroBolonII oraz BCAA.
Mam nadzieję, że opisałem to dość zrozumiale

...Let the fight begin !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10507
Witam Kubuś76k
Proponowałbym dorzucić porcję białka do posiłku nie podawać go samego, chociażby połączyć je z płatkami owsianymi, do smaku można dodać rodzynki oraz orzechy włoskie które świetnie uzupełnią posiłek o zdrowe tłuszcze roślinne. Po za tym wyliczałeś swoje obecne zapotrzebowanie kaloryczne czy dieta została ułożona instynktownie?
Uczucie głodu przy diecie redukcyjnej będzie nam niestety towarzyszyć lecz można i temu starać się przeciw działać, zawsze możesz posiłkować się Diet Controlem który skutecznie zahamuje uczucie głodu. W moim przekonaniu jesz zdecydowanie za mało jak na redukcję, zauważyłem również brak warzyw oraz zdrowych tłuszczy roślinnych w Twojej dotychczasowej diecie. Proponowałbym w tym celu wyliczenie swojego zapotrzebowania kalorycznego wraz z uwzględnieniem wysiłku oraz pracy(chodzi głównie o ciężką pracę fizyczną) dzięki temu pokryjesz zapotrzebowanie energetyczne organizmu oraz pozbędziesz się uczucia głodu w pewnym stopniu.
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 105 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3348
Nitroman
Więc białko mam Ultimate Protein i smak bananowy jak dla mnie OK więc nie myślałem żeby coś do niego dodawać ;) I jak zauważyłeś dieta nie była wyliczana. Jem za mało ? mam 171cm i ważę 75 kg. od grudnia 2010 chodzę na siłownię 3 x w tyg. pracę mam siedzącą. Warzywka jadam no do kanapek jakiś pomidorek, ogórek no i do obiadu nie raz jakaś sałatka, żonka dodaje również warzywka na parze Generalnie nie jest tak źle z tym moim fatem ale mam boczki no i brzuszek chciałbym odsłonić i mięśnie na lato
Pozdrawiam serdecznie.

...Let the fight begin !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 718 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4086
MWitam ma pytanie co do Clenburexin. Jakz ostało obliczone że 4 tabletki spalają 1000kcal czyli 110g tłuszczy lub 240g cukrów?
1

Pomogłem? :) Daj SOG'a.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Witam,

Po zażyciu CLENBUREXIN efekt termogeniczny zwiększa spoczynkową przemianę materii, co pozwala na spalanie dodatkowych ilości energii, w ciągu 4 godzin po zażyciu Clena -X organizm jest w stanie spalić nawet do 1000 kcal.

Zwiększa się zarówno spalanie kalorii w spoczynku jak i podczas aktywności (logiczne, że podczas aktywności wykorzystamy dużo dużo więcej z CLENBYREXINA)

Reasumując :jeśli ktoś ma dzienną przemianę materii na poziomie 3500 kcal - oznacza, że spala średnio w ciągu godziny 150 kalorii czyli w 4 godziny normalnie spali 600 kcal.
A dzięki dodatkowej termogenezie wywołanej działaniem clenburexin -u może spalić nawet 1000 kalorii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 718 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4086
A to tak działa myślałem ze nie zależnie ile się spala ClenBurexin spala dodatkowo 1000kcal. Dzięki za odpowiedz :)
1

Pomogłem? :) Daj SOG'a.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 310 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4684
witam chciała bym się dowiedzieć czy jazda na rowerku stacjonarnym pięć dni w tygodniu (od poniedziałku do piątku) a potem dwa dni przerwy to za dużo? bo mąż twierdzi że taki trening nic mi nie da i nie spale zbędnych kalorii. Zakupiłam do tego Trec - ClenBurexin ważę 61kg przy wzroście 162cm chciała bym schudnąć ok 6kg ile powinnam jeździć i jak często żeby uzyskać szybkie i widoczne efekty? Edytka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nitrobolon Energizer czy Nitroboolon 2 -Możecie doradzić ?

Następny temat

EXTREME MEN'S FORMULA - nowy skład stara cena

WHEY premium