SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chciałbym mieć ABS

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12761

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1332 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8007
No ale po co Ci to wszystko w wieku 16 lat ??? Juz prochy, diety...

Każdy dzień jest walką
-BLOG
http://www.sfd.pl/Darrak_Moja_Walka:_-t653614.html



Jeśli moja rada była pomocna możesz odwdzięczyć sie sogiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
nie za dużo te 3400 coś troche.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zobacz co Ty piszesz - zapotrzebowanie wyszło 3420, a w diecie jest 2180. Za mało warzyw, w drugim posiłku zjedz mięso, a odżywkę zostaw sobie na bezpośrednio po treningu. W każdym posiłku musisz mieć białko, także nie zastępuj jednego z nich samym bananem. Ilość białka w trzecim posiłku do rozbicia na dwa mniejsze. Poza tym nie wiadomo który posiłek jest przedtreningowy a który potreningowy, a te dwa są naistotniejsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 627
sory ale te prochy w diecie to nie chce ich bo ja ja wziąłem z forum i chciałem po prostu z jej wzoru przerobić i nie chce prochów znaczy Thermo Stim ale tylko to w zasadzie

myślę o takiej diecie:
1 posiłek
Mleko 1,5% - 0,5l
Banan ok.120g
Płatki owsiane 40g

2 posiłek
ryż basmati 100g
jogurt pitny

3 posiłek
Pierś z kurczaka bez skóry i bez panierki ok.100g
ryż 50g

4 posiłek - przed treningowy
serek wiejski - 100g

5 posiłek
serek
jogurt activia
jajka 2szt.

Zmieniony przez - olomos w dniu 2011-03-16 17:36:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1332 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8007
Tak jak mówiłem:

a) dieta Ci nie potrzeba
b) nawet jak ułożyć dobrą diete to i tak nie bedziesz jej przestrzegał bo nie gotujesz sobie sam.

Wyglądasz normalnie, zamiast siedziec przed kompem idz na basen.

Każdy dzień jest walką
-BLOG
http://www.sfd.pl/Darrak_Moja_Walka:_-t653614.html



Jeśli moja rada była pomocna możesz odwdzięczyć sie sogiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1780 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28924
darrak

a)potrzebna
b)nie gotuję sobie sam i przestrzegam

pozdrawia 15 latek

czy wy osobiście schudliście bez diety w wieku dojrzewania? co wy myślicie że nieważne co się je to organizm w tym wieku wszystko spali jak reaktor jądrowy?

lepiej żeby porządnie się odżywiał to jadł 1 kanapeczkę na śniadanie, potem jakieś mięso z ryżem na obiad i to wszystko? powagi

Robisz to co zawsze = dostajesz to co zawsze

http://www.sfd.pl/dawid099_/_sylwetka_na_plus-t843897.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Sam maiłem kiedyś 15 lat i nie pamietam abym cos sam robil, co bylo to sie jadlo, w tym wieku trudno z dieta, moze od tamtego czasu sie cos zmienilo.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 627
powiem tak odkad przestałem pić piwo, cole itp. i jeść słodycze straciłem 9cm w biodrach i z 4 w pasie także postęp jest ale jem tak jak napisałem w 1 diecie a uwierzcie mi że przy tym co jadłem wcześniej jest naprawdę dobra bo wtedy 2 posiłki dziennie i bez względu co to zapijane cola, tera cieplej się robi więc biegać sobie zacznę podobno dobrze robi żeby schudnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
16 lat i już piwosz, brawo! Jak napisał Anubis, weź się za sport i nie jedz ścierwa, za układanie diety się nie bierz bo i tak pewnie jej nie ułożysz, bo wszystkie wskazówki i tak rozbijasz o kant doopy i chcesz robić formę na activii i danmleku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 627
akurat to mam w domu to to jem, gdybyś postarał mi się pomóc a nie zniechęcić to bym trzymał się diety itp. zależy od podejścia. a co do sportu to mam 4 razy w tygodniu treningi w siatkówkę i w domu ćwiczę dodatkowo więc chyba akurat bardziej się za sport już wziąć nie mogę?

Zmieniony przez - olomos w dniu 2011-03-17 17:45:54
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prywatny trener

Następny temat

Problem z wagą!!! pomocy

WHEY premium