SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chciałbym mieć ABS

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12726

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 627
ok przeczytałem wszystko sądzisz że za mało jem tak? ten temat o układaniu diety już czytałem tak samo ten o zapotrzebowaniu kalorycznym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1332 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8007
Wy dalej o tym samym w kółko 5 stron ? ;)

Każdy dzień jest walką
-BLOG
http://www.sfd.pl/Darrak_Moja_Walka:_-t653614.html



Jeśli moja rada była pomocna możesz odwdzięczyć sie sogiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 627
w końcu ktoś próbuje mi pomoc więc 5 str poszło ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1332 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8007
No tak, własnie widze

Zmieniony przez - Darrak w dniu 2011-03-18 17:38:00

Każdy dzień jest walką
-BLOG
http://www.sfd.pl/Darrak_Moja_Walka:_-t653614.html



Jeśli moja rada była pomocna możesz odwdzięczyć sie sogiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 306 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3305
Ja tam mam abs w samochodzie i mi styka.

Pomogłem? Daj SOGa:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 627
Nie muszę mieć ABS ale chce wyglądać jak człowiek i iść a nie się toczyć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Mineły 3 dni od wznowienia tematu i co się przez te dni, przeczytałeć, nauczyłes dowiedziałś, bo jak nic to czas stracony.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 627
tak że nie chodzi o to żeby przestać jeść tylko jeść to co jest mi potrzebne, nie samym treningiem się chudnie. a także nie mogę codziennie ćwiczyć niektórych partii mięśni bo będę je spalał, wystarczy jak na 3 dni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 252
Nie jest konieczne zebys liczyl sobie kalorie, wystarczy ze zrezygnujesz ze smieciowego jedzenia, bedziesz jadl pelnowartosciowe posilki, zawierajace dobre zrodla bialek, weglowodany zlozone i w wiekszosci tluszcze roslinne, do tego sporo warzyw i z rozwaga owoce. Pamietaj zeby sie nie glodzic i zeby sie nie przejadac. Pij wiecej wody np. niegazowanej, przeplataj treningi statyczne na silowni z bieganiem, czy siatka tak jak robisz i bedzie ok. Oczywiscie na wszystko potrzeba czasu, w koncu nie przytyles w ciagu kilku dni, wiec w takim samym czasie sie tych kg nie pozbedziesz.
Wazne zeby konsekwentnie dazyc do przodu, a rezultaty predzej czy pozniej sie pokaza;]
Powodzenia

Zacznij w końcu tracić kg, jednocz. popraw. swoje zdrowie - link w prof. do darmowego kursu

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prywatny trener

Następny temat

Problem z wagą!!! pomocy

WHEY premium