SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chciałbym mieć ABS

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12725

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A nie pomogłem Ci? Napisałem uwagi do diety, napisałem czego nie jeść, odesłałem do odpowiednich działów. Chyba że wolisz żeby pisać Ci to, co chcesz przeczytać. W takim razie pij ile wlezie słodkich jogurtów, mleko dój hektolitrami, wsuwaj serek wiejski jako przedtreningowy, warzyw nie jedz bo niedobre. Wtedy będziesz miał ABS, w czerwcu każda laska Twoja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 627
Właśnie o to mi chodzi... Nie tylko wiesz dobrze, że sam sobie diety dobrej nie ułożę nie mam aż takiej wiedzy na ten temat, jedyne co mam to chęci i zapał do ćwiczeń i dlatego szukam pomocy ale najwyraźniej złe miejsce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na to forum trafiłem dwa lata temu jako zapasiony grubas, nie mający pojęcia o niczym - o treningu, odżywianiu itp. Wyglądałem gorzej od Ciebie. Siedziałem na tyłku i czytałem. Artykuł po artykule. Uczyłem się podstaw dietetyki i fizjologii. Po ponad roku założyłem konto i od tamtej pory do dziś założyłem JEDEN temat w którym zadałem pytanie. Bo na 99,9% pytań na forum odpowiedzi znajdziesz. Widocznie zapał i chęci masz za małe. Wysil się troszkę, wiedza zawsze Ci się przyda, poznasz swój organizm i mechanizmy jego działania. Przechodź od słów do czynów, na samych deklaracjach nikt daleko nie zajechał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 627
racje masz w tym że się przyda wiedza bo wiedzy nigdy dość zwłaszcza jeżeli chodzi o siebie, rozumiem Cie ale niestety nie mam aż takiego dnia wolnego żeby siedzieć i latać po tematach ale i tak to robię, bo samo się nic nie zrobi. ale patrz jedząc to z czego się naśmiewasz czyli activie itp.i trenując już zszedłem poniżej 83kg dosłownie 82,7kg a dla mnie 83kg było taką granicą nie do przejścia zawsze także jednak chęci "chyba" są
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
musisz rozgraniczyć ODCHUDZANIE od ZMNIEJSZANIA WAGI. Chodzi przecież o to, żeby pozbyć się w zdrowy sposób samego tłuszczu, nie niszcząc przy tym metabolizmu i unikając powrotu do wagi. Jasne, przy takim jedzeniu waga poleci w dół, tutaj nie mam wątpliwości. Tyle, że oprócz tłuszczu polecą mięśnie, woda, a po zakończeniu takiej "kuracji" jedząc "normalnie" do wagi wyjściowej wrócisz szybciutko, może nawet z nawiązką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 627
no, teraz nawet Sog'a Ci dam bo to mi sie przyda :D tylko ja ogolnie od jakiegos roku naprawde mało jem w podstawowce jadlem za 2 a od gim to juz tak malo w porownaniu do brata 4lata starszy polowego tego co on zawsze także, dla mnie priorytetem jest zbicie masy, utrzymanie mięśni i lekka rzeźba(ale to po wszystkim)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
redukcja->masa z głową->redukcja->masa z głową i tak do usranej śmierci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 627
Czyli co proponujesz? bo nie chce być za duży bo to w siatkówce przeszkadza :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spokojnie, w jeden sezon 20 kilo masy nie zrobisz. Proponuję to co wyżej - jak przeszkadza Ci brzuch - dieta zbilansowana, 300 kcal na minusie, do tego trening siłowy+aerobowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 627
a jest może jakiś wzór diety czy to co znalazłem ten post moralesa bodajęe o diecie to to?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prywatny trener

Następny temat

Problem z wagą!!! pomocy

WHEY premium