SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chcę schudnąć ... :) - Dieta i trening

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4883

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17
Witam,
Chcę schudnąć ponieważ mam nadwagę.
Wiek - 16lat
Wzrost - 183cm
Waga - 89kg

Po pierwsze, mam grube kosci i chce sie dowiedziec ile mniej-wiecej powininem wazyc ?
Prosze zaproponowac jakas dobra diete, slyszalem ze dobra jest 1000kcal ??? - czy to prawda a jesli nie co proponujecie.
Jesli ktos zechce to prosze napisac jak trenowac lub zapodac jakis plan treningowy.

Teraz jeszcze inne pytanie:
- Czy na 6 Weidera mozna sie odchudzic czy te cwiczenia tylko na brzuch dzialaja ?
- Czy specjalnie dostosowany trening na siłowni moze sie rownac z aerobami czy nie? - chodzi o redukcje tkanki tluszczowej.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 579
Lord_W,
A czy brales jakies suple typu Thermo, CLA, Karnityna ???
Żadnych żeczy typu suple nie przyjmowałem.

Napisz jakis plan treningowy i rozpiske ...
Miałem dwa etapy pierwsze moje podejście to były ćwiczenia bieganie, rowerek stacjonarny plus dieta ujeman ( zaznaczam ujemne nie 1000 calori )
Drugim etapem to była dieta 1000 calori ale podczas niej nie ćwiczyłem.
Chcę coś zaznaczyć ja tylko broniłem wypowiedzi skuteczności tej diety że taka wogóle istnieje i że się sprawdziła,dieta 1000 calori co juz pisałem wiąże sie z ogromnymi wyżeczeniami i na dłuższy etap musi być pod kontrolą lekarza ( ja musiałem taką diete stosować ), osobiście uważam że powinieneś zastosować diet redukcyjną na poziomie 400 do 500 na minusi plus do tego aeroby ponieważ podczas takiej diety z ćwiczeniami poprawiasz własną sprawność fizyczną,kondycje itp.
Co do ćwiczeń niebede się wypowiadać nie jestem trenerem lub osobą majaco ogromny zakres wiedzy w tym kierunku na tej stronie są osoby które doskonale poradzą tobie jakie ćwiczenia wybrać (jak dlamnie bieganie,rower,basen) plus dieta redukcyjan jak zaznaczałem, to bendzie dla ciebie najlepszym rozwiązaniem.
Ja chcialbym wazyc 70kg! A wiec 20kg musze zrzucic ...
No i zrzucisz ale 70 kilo to raczej bendziesz wydlądać jak patyk, w twoim przypadku zwykła redukcja plus ćwiczonka i efekt gwarantowany, na 1000 kalori sie nie żucaj bo do tego bendzie potrzebny tobie (dietetyk-bo to on musi tobie ułożyć szczególowy plan psoiłków itp.., lekarz i badania )

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8302
Zapamietaj, ze waga nie jest wazna. Nigdy nie zrzucaj kilogramow tylko %tluszczu, wiec odpowiednia waga to taka, która Ciebie zadowala. Bo jeden moze wazyc 80 kg i wygladac na chudego, gdyz ma kupe miesni i niski poziom tkanki tluszczowej, a inny moze byc kompletnie zalany fatem.

Co do diety to rzadne 1000kcal czy inne gowno. Prawdziwa dieta musi byc konkretnie rozpisana pod Ciebie. Wiecej w postawch podiweszonych. Poczytaj. Jak wiadomo najlepszym wspomagaczem odchudzania, a nawet jego nieodzowna czescia sa aeroby. Poczytaj rowniez o HIIT. Wszystkie informacje znajdzie w wyszukiwrace.

Pozdrwiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 579
No dobry jesteś.
L.W 1
L.P 0
Byłem na tej diecie 1000 kalori dokładnie 6 miesięcy ale ile chcesz zrzucić bo ta dieta to nie przelewki dla organizmu.( Ja musiałem być na niej )
Najważniejsze to dopisz ile chcesz schudnąć i czy coś ćwiczysz a jak tak to co.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
"dieta" 1000 kcal to d****izm
na a6w nie schudniesz, poza tym, w ogole to tez dziwadlo
silownia jest pomocna w utracie tluszczu

poczytaj to:

https://www.sfd.pl/temat231127/ 

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 579
Wylliam dlaczego twierdzisz że dieta 1000 kalori to d****izm bo jeśli chodzi Tobie o to że to ogromne obciążenie dla organizmu to zgodze się z tym, bo jeżeli chodzi Tobiei o skuteczność tej diety to jest ona 100% skuteczna,byłem na tej diecie przez 6 miesięcy bez przerwy i efekt jest 100% jaki zamierzałem ( w 6 miesięcy dokładnie 49,00 kilo w duł kiedyś 133 kilo teraz 84 ).
Ale tak jak napisałem jest to dieta dla osób które chcą szybko zrzucić bardo dużą wage - a nie 5 czy 7 kilo, bo do tego to dieta redukcyjna i aeroby.
A dla niedowiarków waga udokumentowana jak i ta górna tak i ta obecna nikogo nie wkręcam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
az nie chce mi sie tlumaczyc
ale to d****izm, uwierz na slowo

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 579
Chyba nawet nieprzeczytałeś mojego postu ,wiec i mi niechce tłumaczyć się Tobie nic wiecej.
A tak na przyszłość jeżeli piszesz coś że się z tym niezgadzasz to jeżeli ktoś odpowie tobie na własnym przykładzie to nieodpisuj znowu że niechce tobie się tego tłumaczyć tylko wogóle nierzucaj ogólnikowych spostrzeżeń jak niechcesz podzielić sie informacjami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
ok
dostarczajac organizmowi 1000 kcal ciezko dostarczyc potrzebne mi makro mi mikro elem.
tluszcze
witaminy
mineraly
ciezko lub nawet nie jest to mozliwe, jesli nie wazy sie 50 kg
oza tym...dajac mu za malo kcal
utrudniamy sobie zycie, bo przyjemne to nie jest
a nic nie zyskujemy
nawet pogaraszamy, bo zwalniamy metabolizm, obroty
poza brakiem sily do zycia nie mamy nic wiecej
organizm zamiast palic, skupia sie na magazynowaniu tej odrobiny jedz. ktora mu wrzucamy, bo ciagle mu malo, przy takiej ilosci
to tak baaardzo ogolnikowo, nie poruszajac 100 innych kwestii pewnie
nie wspomne juz o sytuacji miesni podczas takiego zywienia
nie dosc, ze trudniej, to jeszcze gorzej i mniej skutecznie
nie jest to glupota??

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 579
dostarczajac organizmowi 1000 kcal ciezko dostarczyc potrzebne mi makro mi mikro elem.
tluszcze
witaminy
mineraly

Odpowiadam - ja dostarczałem, badania krwi co 2 miesiące wszystko w normie.
ciezko lub nawet nie jest to mozliwe, jesli nie wazy sie 50kg
Odpowiadam - nieważyłem 50 kilo
oza tym...dajac mu za malo kcal

utrudniamy sobie zycie, bo przyjemne to nie jest
a nic nie zyskujemy
nawet pogaraszamy, bo zwalniamy metabolizm, obroty
poza brakiem sily do zycia nie mamy nic wiecej

Odpowiadam - zyskujemy szybką utrate wagi,metabolizm mam teraz w porządku według przeliczników spożywam tyle kalori co inni ludzie(waga,wiek,wzros,współczynnik aktywności)wszystko się zgadza, osłabienie organizmu nieodczuwałem na jakieś poziomie odbiegające od normy lecz lecz oczywiście wystepuje.
organizm zamiast palic, skupia sie na magazynowaniu tej odrobiny jedz. ktora mu wrzucamy, bo ciagle mu malo, przy takiej ilosci
to tak baaardzo ogolnikowo

Odpowiadam - jeżeli dobrze wiesz organiz niebendzie magazynować spożywanego pokarmu 1000 kalori tego nie zmagazynuje(wiem przeszedłem przez to nie przytyłem lecz schudłem), nie poruszajac 100 innych kwestii pewnie
nie wspomne juz o sytuacji miesni podczas takiego zywienia
nie dosc, ze trudniej, to jeszcze gorzej i mniej skutecznie

Odpowiadam - tutaj chodziło zapewne Tobie o spalanie mięsnia podczas takiego odchudzania oczywiście tak, ale tłuszcz spalał się jeszcze szybciej )
nie jest to glupota??
Odpowiadam - zależy co kto chce osiągnąć i w jakim czasie, ale zapewne głupotą to niejest.
Na koniec chciałem napisać że zaznaczałem już wcześniej że taka dieta to nie przelewki dla organizmu, na dłuższy etap musi być kontrolowana przez lekarza (badania itp), ja osobiście zdecydowałem sie na taką diete (niebende tłumaczyć dlaczego), jest to alternatywna droga dla pewnej grupy ludzi, tak jak już zaznaczałem dla osób które chcą zrzucić pare kilo niepolecam zbyt duże wyżeczenia są z tym związane lecz głupotą ta dieta NIE JEST.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
na dluzszy etap to niezdrowa glodowka
na krotszy- pozbawienie miesni, tluszczu- drastycznym sposobem, dajacym taki sam efekt, ajk mniej drastyczne
oraz nadaje sie dla ludzi doroslych ewentualnie
chociaz imo w ogole sie do niczego nie nadaje

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 579
na dluzszy etap to niezdrowa glodowka
Odpowiadam - juz pisałem na dłuższy etap trzeba to kontrolować przez lekarza ( lecz ten chłopak niechce ważyć 30 kilo po tej diecie)więc w jego przypadku myśle że było by to na krótki etap.
na krotszy- pozbawienie miesni, tluszczu- drastycznym sposobem, dajacym taki sam efekt, ajk mniej drastyczne
Odpowiadam - sprawdzałem sposób tej diety jak i diete pomniejszoną o odpowiednią ilość kalori połączoną z ćwiczeniami - odpowiadam owiele skuteczniejsza była dieta 1000 kalori.
oraz nadaje sie dla ludzi doroslych ewentualnie
chociaz imo w ogole sie do niczego nie nadaje

Odpowiadam - ja mam 26 lat do ludzi tak bardzo dorosłych nienależe.
Na konie niektóre odpowiedzi się powielają bardzo proszę o przeczytanie moich odpowiedzi itp.........
A tak wogóle to już pisałem że ta dieta jest pełna wyrzeczeń itp..... już pisałem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Małe pytanie???

Następny temat

Jaka Dieta Dla Dziewczyny by schudnac!!!!!

WHEY premium