SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chłopaczki z Men''s healts %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 65465

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 4191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102834
argumentów mam setki tylko nie chce mi w g**** brnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
of coz

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
danutha ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 3767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29908
Zychu
A ja nawet skomentowalam ta fotke w galerii
Fajni panowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
A ja moge byc?

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
zychu

sa faceci ktorzy lubia cycki rozmiar male B
sa tacy ktorzy lubia jedrne, nawet spore C
sa tacy co szaleja za dorodnymi D
ale zastanow sie - ilu jest takich co lubia gigantyczne silikonowe balony rozmiarem przypominajace arbuzy, do noszenia ktorych panna potrzebuje tytanowego stanika ? ja znam odpowiedz - tylu ilu jest 12-16 latkow w okresie dojrzewania, a pozniej taki biust podoba sie raczej tylko niedojrzalym gosciom

z kobietami i miesniami jest moim zdaniem identycznie

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Ale tamte byly zdaje sie ok 16 lat, wiec byc moze na starosc wola wiekszych karkow. Zreszta roznie to bywa. Tu w Anglii "nauczeni" sa ze bigger boob means nicer woman.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
ale bez skrajnosci
http://www.lanasbigboobs.com/mgal/amazon/tn.jpg - to jest wg mnie rozmiar odpowiadajacy "przepakowanym" kolesiom w rozumieniu kobiet
analogia chyba prosta



p.s
aha, wpisalem w google "biggest tits" i znalazlem pierwsza lepsza strone z ktorej zleechowalem zdjecie, jak podmienia ta murzynke z wielkimi cyckami na jakas fote naruszajaca regulamin to prosze usunac tego posta, thx

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2354
cwicze na silce jakies 1,5 roku, czytam men's health i nosze zel na wlosach:P:P i co??!! jeszcze nie widzialem takich kolesi o jakich opowiadacie!! czytam men' health poniewaz sa tam swietne porady co do odzywiania sie, cwiczenia i innych porad ktore potrzebne sa w zyciu, osobiscie nie korzystam na codzien z tych cwiczen jakie tam podaja bo sa zbyt 'lajtowe' ale denerwuje mnie jak jacys kolesie mowia ze jak ktos ma zel na wlosach to ze cos tam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
FU: nie mam tam accessu..

Norbert: bez nadinterpretacji. Mowimy o kolesiach co klada tone zelu i ze tak powiem bez tego zabiegu nie sa w stanie pokazac sie publicznie, bo to dla nich wstyd. Oczywicie zabiegow tych jest wiecej, sam zel to tylko malutka czesc.

Wiesz dlaczego nie wyyebalem tego posta z mojego dzialu?
Bo jest o ludziach co cwicza na silowni, ale tak na prawde nie cwicza.


Zmieniony przez - WODYN w dniu 2007-01-06 14:47:23

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1245
No cóż, jeśli chodzi o rozmiar "cyca" ale płci przeciwnej, to wole jak są średnie:P Za duże wyglądają jakby były przyczepione do dojnej krowy ^^, zaś co do facetów to moim zdaniem ograniczenie jest trochę mniejsze, bo u nas cyce są "płaskie" a nie wychodzi taka silikonowa poduszka powietrzna co by zatrzymała autokar z pasażerami na pasach. Ogólnie uważam, że facet powinien być "big and strong", ale z tym też nie można przesadzać(taki kulturysta jest napompowany jak balonik, jedna igiełka i psssss...), bo mi też się nie podoba. Jak facet już jest duży to niech będą to tylko czyste mięśnie, żeby było widać że w ręce jest siła a nie pomadka do ust... Zaczynam podejrzewać nawet niektóre dziewczyny mają kompleksy... No wiecie, przechodzi facet ona patrzy - cyce większe niż jej "co jest?", zagląda w stanik, patrzy jeszcze raz na niego i załamka, po czym stwierdza że nie będzie miała wypakowanego chłopaka bo ma większe cyce od niej:D, baa nawet bardziej jędrne xD(szkoda tylko że kwadratowe:D). Wiadomo, zawsze można woleć mniejszego, ale nie zupełnie chuchro... Czasami jak widze facetów, patrze a tu klata jak szczur czoło, płaska jak decha do prasowania ledwo suty sterczą, patrzę na udo i zauważam, że ja mam taką łydkę(nie trenuje na siłowni ale naturalnie lubie trenować, brzuchy, pompki itd., mam także potężne uwarunkowanie genetyczne, bo klate mam wypakowaną od kiedy skończyłem 13 lat a nic nie trenowałem), patrze na jego "bice", i się zastanawiam po co mu są ręce... Chyba tylko do naciskania myszki i nakładania żelu(ja też nakładam, ale mi służa nie tylko do tego:P), dobijają mnie także "egzemplaże" które się nawet podciągnąć nie mogą i ważą uwaga uwaga: 54 kilo!! Toż to waga słoniowa dla nowoczesnych dziewczyn!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czym się różni XPE od XP

Następny temat

Prosze o ocenę i pomoc

WHEY premium