SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chłopaczki z Men''s healts %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 65462

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 671 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6953
podzielam zdanie Fu

This is your life and it's ending one minute at a time

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Tez se podziele.

Dodam poza tym ze szanuje tych ktorzy pija, pala i cpaja.

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1132 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29971
hehehe FU wymiotles

push your limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
mowie, nie wiem jak jest teraz, ale te 2-3 lata temu (jak ta poprzednia gazeta zmienila nazwe na menshealth) bralo mnie politowanie gdy przegladajac czasopismo trafialem na megaporade jak byc supergosciem i wyrywaczem wszystkich panienek kupujac kurva bokserki za sto zlotych w sklepie o ktorym nigdy nie slyszalem (zapewne tandeta z gatunku LACOSTE-wannabe) - widzac jak goscie wokol ciesza mordy na sama mysl, ze ktos moze nosic takie wy***ane w kosmos bokserki , po prostu zenada, a z klasa srednia czy tez szczeblem kierowniczym na bank nie mialo to nic wspolnego

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
no i dlatego właśnie napisałem... kupują to ludzie do których nie jest adresowana... i dlatego wychodzą żenujące śmieszności...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1019 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9710
Ale spójrzcie na to z innej strony-dla konkreta zapieprzającego na siłowni taki nażelowany cwaniak 55-70 kg (w zależności od wzrostu) to jest śmiech na sali- żadne zagrożenie. Sikiem prostym go olać, a jak coś nie pasi to liścia i bez wysiłku problem z głowy. Z dwojga złego wole takich na ulicach niż skinów, dewiatów, brudasów, żebraków, punków, terrorystów, alkoholików i innych dekli dziękuje za uwage

PKS ''Azbest'' Legendary Gym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
William: i wychodzi na to ze "populacja docelowa" jednak jest jak mowisz nieglupia i, moze tak jak i mnie, zniecheca ich juz sama okladka. A kupuja wlasnie wannabes ktorzy generalnie sa... naiwni.

Pismo sie sprzedaje, marketningowcy stwierdzaja ze wszystko gra i calosc trwa.

Moja teoria na dobranoc

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
Piru Blood a o jakim zagrożeniu Ty mówisz?? masz zaburzenia maniakalno-depresyjne i uważasz że ten świat jest zły i wszyscy na Ciebie czychają??
A i wytłumacz mi znaczenie słów: "konkret z siłowni" bo jakoś dziwnie kojarzy mi się z d****nym, bezkarkim ochroniarzem z dyskoteki... to jest "konkret z siłowni"??

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Dzi: Kogo szanujesz?

Wyznam ze jesli kogos kogo szanuje zobacze z alkocholem, szacunek maleje, jesli z papierosem... maleje niemal do zera... ale tych co cpaja.. politowanie laczone ze smiechem.

A Wannabes i menedzerowie.. sa to ZAZWYCZAJ po prostu materialisci. Przykra grupa ludzi. Nie mowie ze ich nie toleruje , ale nie widze sensu w ich egzystencji... ja bym tak nie potrafil zyc. Moze nie maja zbyt bogatego wnetrza i szukaja swego ducha outside?

A nawiazujac do cpania... niezle imprezki zaliczaja... oni i wannabes

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Wodyn nie obraz sie ale "alkohol" pisze sie przez samo h. Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czym się różni XPE od XP

Następny temat

Prosze o ocenę i pomoc

WHEY premium