SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chłopaczki z Men''s healts %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 65464

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1264 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 37668
Piru Blood jesli ten avatarze to ty, to teżci brakuje duzo do tych 70kg chyba nie rozumiem czegoś tu punków czy kogoś tam wkładasz do tego samego wora z terrorystów? gratuluje, powiedz mi jak jest u was na osiedlu i dlaczego chodzisz do zawodówy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
materialiści, bogate wnętrze =
co za osądy
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1132 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29971
hehe.. nie chce nic mowic ale zejscie z tematu jest
Zreszta caly czas bylo bo tu nic nie bylo na poczatku mowy o menadzerach czy kims takiego pokroju
tylko o mlodych ludziach i modzie ktora jest coraz bardziej smieszna
a willhelm od poczatku mowil o ludziach innego pokroju niz w temacie napisal dudek

push your limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1019 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9710
''Piru Blood a o jakim zagrożeniu Ty mówisz?? masz zaburzenia maniakalno-depresyjne i uważasz że ten świat jest zły i wszyscy na Ciebie czychają??
A i wytłumacz mi znaczenie słów: "konkret z siłowni" bo jakoś dziwnie kojarzy mi się z d****nym, bezkarkim ochroniarzem z dyskoteki... to jest "konkret z siłowni"??''

Konkret z siłowni to osoba, która nie wygląda tak, jakby wiatr miał ją zaraz zdmuchnąć, lub jak tłusty balon. Nie mam maniakalnych zaburzeń i najwyrażniej nie zrozumiałeś tego, co napisałem. Sens mojego poprzedniego posta polegał na tym, że w sytuacji przykladowo ''ulicznej'',jeśli ktoś się Ciebie czepia, to wole żeby sie przyczepił taki 70kg leszcz niż cała lista wymienionych później. A to z prostej przyczyny, że trzeba spalić mniej kalorii, aby takiego leszcza sprowadzic do pionu.Tak to widzę, jeśli widzisz inaczej, to Twoja sprawa, przcież nie narzucam nikomu mojego myślenia.

Czy duzo mi brakuje do 70kg? Moja waga od dawna w profilu i jak można zauważyć odbiega od 70 kg dość znacznie heh

A ten tekst o zawodówce... Jestem magistrem zarządzania i marketingu, UŚ, więc też nie bardzo wiem, o co tu choidzło, mniejsza o to...

Punków nie lubie, a to wynika z doświadczeń wcześniejszych z tymi d****AMI. Niestety, ja spotkałem na swojej drodze tylko i******i, którzy zaliczali się do tej grupy. Nie przeczę, że istnieją jacyś normalni, ale ja ich nie spotkałem, więc co mam napisać?

Wypowiedziałem swoją opinię - wcześniej bywały bardziej radykalne i jakoś się zbyt wiele osób nie burzyło

PKS ''Azbest'' Legendary Gym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
Piru często w życiu "ktoś się Ciebie czepia" na ulicy??
bo powiem Ci że żyję na tym świecie 32 lata i jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się aby ktoś się mnie "czepiał"... ani mnie ani moich znajomych... a od kilkunastu lat chodzę do najróżniejszych dyskotek... pubów... imprezowni...
Prawda jest taka, że większość takich zachowań nie wynika z niczego...
przeważnie ten "konkret z siłowni" jest stroną zaczepną i sam szuka pretekstu do bójki aby udowodnić, że te cholerne lata, które spędził cisnąc żelazo nie były latami straconymi... czuje się lepszy od reszty ludzi...
tylko pytanie: lepszy w czym... bo przeważnie oprócz siły fizycznej... w niczym... a to bardzo boli...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1019 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9710
WILLHELM ja osobiście nigdy nie zaczepiałem ludzi, bo mnie to nie bawi. Opisana w pierwszym poście sytuacja jest teoretyczną: 'Jeśli już ktoś się ma przyczepić, to wole, żeby to był (i tu lista)' I to tak naprawdę wszystko. A czy mnie zaczepiają? Dawno się nie zdarzyło, dlatego jak pisałem wcześniej, GDYBY kiedyś, to :)

PKS ''Azbest'' Legendary Gym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1132 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29971
nie chodzi konkretnie o wszystkich "leszczy" bo kazdy z nas kiedys nim byl xD
bo sam jak zaczynalem to wazylem 45kg i mialem 24,5 w lapie yo!
chodzi o tych ktorzy czytaja cos co nie jest zabardzo dla nich
biora rady ktore nie sa zabardzo dla nich
chodzi o mode ktora denerwuje sporo osob a jeszcze wiecej za nia goni
mi sie osobiscie nie podoba ta moda ktora jest
wszystko jest fajne ale w pewnych granicach, a u nas jak zawsze przesadzaja
proponuje przeczytac kilka pierwszych stron i nawiazac do tego

push your limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
will ma racje

i tyle

jou
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
a co jak nie będe mieć tych rzeczy to będe gorszy w jakis sposob od ludzi ktorzy je maja? normalnie no comment

nastepnie tekst w stylu "magazyn dla ludzi którzy znają się na rzeczy" oo zgroza, znaczy jesli nie kupuje to sie nie znam?


no ja nie moge, kazdy robi sobie jakas reklame,
oczywiscie nie bronie tej gazety

sog dla willhelma

Zmieniony przez - Dżings w dniu 2007-01-06 10:44:33

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
w podejsciu jak najbardziej
w uwielbieniu do mh nie moge sie zgodzic

-World belongs to strong and brutal-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czym się różni XPE od XP

Następny temat

Prosze o ocenę i pomoc

WHEY premium