SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Extreme Men's formuła

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1810

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam 20 lat i chciałęm zacząc to brać.Moge miec problem z tesciem bo niedosc ze siłownia to jeszcze biegam duzo.No i dziewczyne mam z deczka nimfomanke.Apropo czy nadmier sexu może wpylywac negatywnie na uprawianie sportua w szczegolnosci przybieranie na masie??.Z gory dziekuje za odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Moge miec problem z tesciem bo niedosc ze siłownia to jeszcze biegam duzo.

co masz na mysli ??

No i dziewczyne mam z deczka nimfomanke.

skazysz sie czy chwalisz bo nie rozumiem :D

Apropo czy nadmier sexu może wpylywac negatywnie na uprawianie sportua w szczegolnosci przybieranie na masie??

nadmiar kazdej aktywnosci moze spowolnic przybieranie na masie

ale czy to cie powstrzyma od pewnych form aktywnosci ruchowej ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1083 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7851
jesli chodzi o sex to pomysl .... ile musisz zuzyc wszystkich skladnikow pokarmnowych w celu uzuplenienia zapasu testosteronu po klazdej wiekszej eskapadzie czytaj 3-4 razy dziennie jazdaaa !! :)

każda masa wymaga czasu :)im wiecej pospiechu tym wiecej skutków ubocznych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe ani sie nie skarze ani nie chwale.Wiesz po sexie podobno poziom testosteronu gwaltownie spada bynajmniej tak wyczytałem.Wiesz organizm niem oze byc na najwyzszym poziomie przez caly czas .Z biegania nie zrezygnuje bo to kocham z wszystkiego innego jasli bedzie trzeba to tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Z biegania nie zrezygnuje bo to kocham z wszystkiego innego jasli bedzie trzeba to tak

hehe pierwszy ktory przedklada bieganie nad seks

ale moja uwaga byla lekko ironiczna :D

aktywnosc ruchowa zwieksza zapotrzebowanie na kalorie jesli je powiekszysz odpowiednio bedziesz rosl

aaa a te i seks
tak byly jakies badania ze po abstynencji parodniowej jest wiekszy poziom T, ale czy nie dla zawodowca ma to znacznie na tyle duze, aby z tego rezygnowac ??

dla zawodowca ma to juz zuplenie marginalne znacznie - wymieniony uklad endokrynologiczny :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
No i dziewczyne mam z deczka nimfomanke

Korzystaj polki mozesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
nadmiar kazdej aktywnosci moze spowolnic przybieranie na masie

Biniu ładnie napisane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2112 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24768
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TCM + dextro + tauryna

Następny temat

Cell Pumo rano czy PT ?

WHEY premium