SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Catering kulturystyczny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 728

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 301 dni Przeczytanych tematów 34
Witajcie,
czy ktoś może polecić jakiś sprawdzony catering (okolice Katowic). Ostatnio mam niestety mało czasu na samodzielne przygotowywanie posiłków, a nie chciałbym zaprzepaścić tego, co udało mi się osiągnąć. Zależy mi, aby posiłki były wartościowe, świeże i zróżnicowane. Poszukuję diety składającej się z 5 posiłków (łącznie z przedtreningowym i po) na 2500 kcal. Będę wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Siemanko. Ja od siebie , z tych które jadłem mogę polecić better life. Z tego co Wiem , ze dowożą do Katowic. Co do kaloryki i ilosci posilkow to sam sobie to komponujesz/ ustalasz poprzez strone internetową, wszystko będzie dopasowane do Twoich potrzeb. Masz tam duzy wybor jezeli chodzi o rodzaje diet, napewno dobierzesz cos pod siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 18 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 541
Diety od Brokuła korzystam przez rok wszystko super . Długo bym pisał o nich .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 301 dni Przeczytanych tematów 34
Dzięki Panowie :) Przetestuję :)
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 4 regulaminu
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 144 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 64597
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
julia1234
Hej, polecam fitbitecatering!!!Dietka bodybuildig idealnie się nada. Zerknij sobie na stronę jak coś z kodem Jagaathletic10 masz 10% rabatu. Co więcej da się zrobić tak jak sobie życzysz.:) Jedzenie maja świeżutkie, dużo mięsa i ryb, nie oszczędzają na jakości. Ja już od roku korzystam i moi podopieczni również zadowoleni. Odezwij się jak coś a doradzę i załatwię.:)https://fitbitecatering.pl/


No akurat tez go próbowałem i tez moge polecic :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Nie znam niestety takiego. Nigdy nie korzystałem z kateringu typowo pod osoby trenujące. Szczególnie w przypadku zaleceń obowiązujących w przypadku kształtowania sylwetki/kulturystyki. Nie widziałem nawet, aby tradycyjne kateringi żywieniowe miały je w ofercie. Być może warto dowiedzieć się dokładnie o konkretnych oferentów i podpytać ich o ofertę specjalną. Z tego co wiem, to np. Kukuła robi taką dla Michała Karmowskiego, z określoną ilością białka. Z tego co analizowałem tradycyjne kateringi, to ilości białka są dość mocno zaniżane.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Tak w tych tradycyjnych bialko jest zanizane i nie tez nie ufam temu makro które jest napisane na danym posiłku , wg mnie jest to tam mocno przekłamywane , troche tego przerabialem kiedys na próbe i duzo było posiłków w tych tradycyjnych cateringach gdzie np bylo napisane tyle i tyle wegli bialka i tluszczu a patrzysz na posilek i wydaje Ci sie ze polowy tego nie ma ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
przy mojej kaloryce nawet na redukcji bym zbankrutował z cateringiem xd

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 301 dni Przeczytanych tematów 34
Pieniądze są po to, żeby je wydawać :D Wziąłem testowo od BetterLife i chyba zostanę z nimi na dłużej. Jeszcze raz dziękuję za sugestie.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 6 regulaminu
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 144 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 64597
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening bez diety - warto?

Następny temat

Budowa masy mięśniowej - porady

WHEY premium