SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CZAS NA DODANIE MODA!!!CZY NIE??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3931

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 397 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7676
Młody ma racje ale na dodatek nie ma kontroli nad niektórymi głupotami typu "mądre posty" i dlatego mysle ze dobrym pomysłęm byłby mod Michail i Faku aby sprawować nadzór całodzienny:)

trening.mafia.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
mlodyy racja tez pamietam, udzielali mi rad michail, brutus, obelx ,kruszek(!!), SizeXl, no mawashi rzadko

PS MŁODYY w szatni sa zyczenia z okazji twoich wczorajszych urodzin!



Zmieniony przez - ****master w dniu 2004-03-30 06:03:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3230 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 29159
hehe dzieki faku nie zauważyłbym jakbys mi nie powiedzial

pozdrawiam

ZeSraJ SiE,a NIe DaJ SiE!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1621 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17763
Odwiedzam to forum od jakiegos czasu i rzeczywiscie zauwazylem, ze ostatnio jakos mniej osob "z gornej polki" sie tu wypowiada. Nie dziwie im sie. Sam mam mase zajec, wiec wiem co znaczy brak czasu.
Jednakze nadchodzi czas letni, kiedy to mase "sezonowych kulturystow" znow zawita na forum. Juz teraz widac spore ozywienie w dziale. Mase nowych uzytkownikow pisze posty. I tu pojawiaja sie dwa problemy.

Po pierwsze, polowa z tych postow powinna znalezc sie w dziale "dla zupelnie zielonych", lecz nie ma kto tego przenosic.

Po drugie, mase ludzi, ktorzy niedawno zaczeli swa przygode z kulturystyka probuje odpisywac innym na posty. Cenie ich chec pomocy. Jednakze czasem pojawiaja sie tak razace bledy, ze az ciarki chodza po plecach. Jesli taka rada nie przyniesie pozytku to swietnie!!!! TAK, SWIETNIE. Bo jesli bedzie gorzej to moze skonczyc sie tragedia. Jesli gosc pisze, ze ma skolioze a ktos jako rade podaje mu martwy ciag bez konsultacji z lekarzem, nie wiedzac nic o tym schorzeniu, o jego pochodzeniu, zaawansowaniu....to taki post nie tylko nadaje sie do wykasowania, ale powinien byc nagrodzony banem.
Jedyn slowem, potrzeba cos zrobic. Albo wroca starzy moderatorzy i beda tu zagladac wystarczajaco czesto albo trzeba rzeczywiscie wybrac nowych.
Moim skromnym zdaniem, moderatorem powinien byc ktos, kto rzeczywiscie posiada wiedze, ale przede wszystkim powinien posiadac CZAS. Moze reagowac na sygnaly innych osob o postach nadajacych sie do usuniecia. Wazne zeby czesto zagladal na forum- przynajmniej 3 razy dziennie w sezonie przedwakacyjnym.
Inna sprawa to boldy. Otoz tu nie wyobrazam sobie nadawania pogrubienia za ilosc wypowiedzi. Moze to byc faktycznie przelicznik wartosc wypowiedzi/ilosc. Jednakze w wypadku moda wazniejsza wydaje sie byc ilosc a w wypadku bolda wartosc merytoryczna wypowiedzi. Prosze nie zrozumiec mnie zle- i jeden i drugi musza byc profesjonalistami w tym co robia. Ciagle sie doksztalcac, gdyz jak mowi moj podpis: "nie ma ludzi nieomylnych" i ciagle trzeba szukac wiedzy.
Osoba, ktora najbardziej cenie za wypowiedzi jest Michail. Zaraz obok niego postawilbym Mawashiego (ze wzgledu na podobne zainteresowania- traumatologia i ortopedia). Totez na wypowiedz Michaila pozostanie nam czekac.
Michail pragne poznac Twoje zdanie na ten temat. Zrobmy cos, aby forum sluzylo jak najlepiej odwiedzajacym go. Jest tu kilku chlopakow, ktorzy bardzo sie udzielaja. Mysle, ze mozna faktycznie pomyslec o jakichs wyroznieniach. A moze rodzaj okresu probnego?
Pozdrawiam i czekam na odpowiedz, gdy czas Ci pozwoli.

Zmieniony przez - GallAnonim w dniu 2004-03-30 11:53:55

Nie ma ludzi nieomylnych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 397 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7676
dokładnie o to chodzi:)

trening.mafia.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34966
Admiral siemka
Na gg jakoś już nie piszesz

....:::KOЯN:::....
....:::SliPKnoT:::...
βЦςЂέЯЈЄ
[baby to chóje] SZEF !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Spoko Gall.

Doceniam pracowitość Faka i w związku z tym wrzucilem mu bolda.

Z całym szacunkiem dla niego niestety uważam, że nie posiada wystarczającejk wiedzy merytorycznej, by reprezentować SFD, jako Moderator.

Niestety Brutus nie ma aż tyle czasu, ile oczekujemy, ale to sprawy życiowe.

Ja sam zajmuję się wieloma sprawami związanymi z SFD i kompletowaniem najnowszych materiałow z "terenu", co czyni nasz portal JEDYNYM, który jest "na czasie".
Takie są fakty.

Prawdą jest też, że cięzko jest wytypować kogokolwiek jako dodatkowego moda.
Każdy, kto ewerntualnie spełniałby wymogi wiedzy niestety nie dysponuje odpowiednią iloscią czasu.

Myślę także, iż chwile kilkudniowej mojej mniejszej aktywności nie powinny byc odbierane, jako upadek działu.

Kolejnym zagadnieniem jest to, że zwyczajnie ludziom nie chce się szukać i czytac.

Zadają pytania, które padały tysiące razy i na które odpwoeidzi wielu ma już wyuczone na pamięć.
A kiedy nie uzyskują odpowiedzi specjalnie dla nich, to robią aferkę, że nie ma poziomu w dziale.

T ośmeich.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
nie chodzi tu o twoją nieobecnosc, bo jest ona zrozumiala.

nie chodzi tez o TO CO PODKRESLAM OD PIERWSZEJ STRONY ze ajkas sugestia jakoby chce być jakims czerwonym(!!)miom zdaniem nawet gdybym posiadal wiedze michaila , nie zasluguje na moda, jestem moze zbyt dziecinny.

chodzi oto ze ludzie wyznaczeni do prowadzenia dzialu( 2 z 3) nie wypelniaja swoich powinnosci.
brutus musial zobvaczyc artykool (dano link w moderatorach) i sie kilka razy wypowiedzial w dziele swoim (trening) ale jak dla mnie
brutus nie musi udzielac odpowedzi w dziale, bo nasze czasami blerdne wypowiedzi korygujesz TY. a mi wystarczy aby vrutus kasował post np. TheRedDevila, gdzie obraża m.in Connera.
brutus jako mod jest dobry - sprawiedliwy. nie chcę aby stracil czerwoną xywe bo na nia ceizako zapracowal, jednakże to zobowiązuje..

Zmieniony przez - ****master w dniu 2004-03-30 22:09:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Rozumiem.

Pomyślimy nad tym

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
i to w Tobie lubie- szybko i do rzeczy.





a teraz ide spac, po zazyciu nocnej dawki l-gluty i wpc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny

Następny temat

co mam zrobic

WHEY premium