SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy nie zapóźno na trening???

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 892

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 750
chcialbym sie dowiedziec czy zaczynajac w wieku 22lat trening da oczekiwane rezultaty???
wiek 22
masa 87-93kg
biceps 38,5-40
pas 94 :/
klata 107-110

Ćwicze od maja 2007 przy czym do sierpnia bylo to na powaznie...pozniej m-c imprez i spadek obwodów...zaczynam znowu od poczatku...mialem 2 cykle kreatynowe.Byla to kreatyna mono...przy pierwszym cyklu na kreatynie przytylem 10kg do tego byl mass xxl...przy drugim cyklu juz tylko 2kg...czy nie czas kupic sobie jakiegos mixa kreatynowego do tego jakiegos gainera??bo przystawilo mi z masa:/ ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 682 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18323
Patrząc na twoje wymiary to są niezłe .. Na siłownie nigdy nie jest za późno a tym bardziej że ty jesteś jeszcze młody to czym sie martwisz.. Ułóż sobie dietkę dorzuć jakiegoś gainera aby uzupełnić braki w diecie i jedziesz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
masz dopiero 22 lata to bardzo dobry wiek warto cwiczyc zobaczys jak zaczxnesz to pózniej juz nieprzestaniesz

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 750
dzieki za info a jeszcze jedno...gosc mi jeden powiedzial ze malo biore na klate (ogolnie wstyd)...92 kg x 6 w ostatniej serii...wiecej ciezarow nie mam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
za późno nie jest nawet jak ma się 40 lat BA i więcej , ty masz 22...

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening pod test.

Następny temat

Plan na masę

WHEY premium