SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CREVOLUTION BIOGENIX

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2690

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 293
Witam ja mam pytanie odnośnie CREVOLUTION BIOGENIX chciałbym się dowiedzieć co to jest za odżywka dla kogop przyznaczona jaki jest po niej efekt?? Czy ktoś juz nią testował i co odczuł ??
pozdraiwam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 862 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12904
poczytaj: [ https://www.sfd.pl/Search.asp?wczym=tytul&search=crevolution ]


nastepnym razem użyj wyszukiwarki..

żyje tylko dla Niej..
żyje tylko dzięki Niej..
Dziękuje..dziękuje za to, że jesteś..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 293
Co wybrać jeżeli zalezy mi głownie na sile xpanda czy CREVOLUTION BIOGENIX??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1244 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45703
Po 1. odpowiedni trening silowy+dieta+regeneracja
Po 2. nawet sie nie zastanawiaj, zdecydowanie Xpand, duzo lepszy od Cre, a do tego Cre jest ciezko wypic bez odruchow wymiotnych (podobnie jak np KO Olimpu)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9141
co bys nie wybrał będziesz zadowolony z wyników

oczywiście jezeli masz diete i dobry trening o regeneracji juz nie wspomne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2411
Skowron co ty mu wciskasz.Ja jakoś pije crevolution bez obrzydzenia. Biore teraz cp i cr i śmiało moge powiedzieć,ze Cr jest smakowo lepszy. Jeśli to jest Twoj pierwszy czy tam drugi cykl to nie bierz od razu xp. Jak jestes poczatkujacym to i po mono Ci fajnie pojdzie.Cell Pump też daje sporo w siłe. Xp jak na poczatek sobie daruj bo to samo Ci przyjdzie po jakims jabłczanie.Szkoda kapusty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 6469 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39130
kwestia smakowa jest indywidualna

smak bardzo podobny do takiego leku: fervex

nie jest zle..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2650 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 66285
W miare dobry stack za rozsądną cenę. Jest sporo lepszych ale i gorszych. Jak nie grzeszysz groszem a chcesz dobrze zainwestować to śmiało ładuj.

Tylko głupcy nie mylą sie nigdy - Sokrates.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1244 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45703
"Skowron co ty mu wciskasz.Ja jakoś pije crevolution bez obrzydzenia. Biore teraz cp i cr i śmiało moge powiedzieć,ze Cr jest smakowo lepszy."

Moze Tobie smakowal, jak pisano wyzej smak to kwestia indwywidualna, jednak jest bardzo duze grono osob ktore meczyly sie aby wypic to 'cudo' /Cre/ (w tym ja), nie wspominajac juz o efektach ktore byly nieporownywalnie gorsze od Xpanda.

"Jeśli to jest Twoj pierwszy czy tam drugi cykl to nie bierz od razu xp."

Wyjasnij mi, prosze, dlaczego. Twoj argument ze przyrosty beda takie same nie jest prawdziwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 148 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 688
cr - dobry, xp - świetny, wybór należy do ciebie, a te zabobony że na początek to mono, a za pięć lat co innego to sobie podaruj, bo za ten czas już dużo lepsze stacki pewnie będą, ale to moje zdanie

piegi piegi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co po mono

Następny temat

Pierwszy cykl i troszkę pytań

WHEY premium