SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl i troszkę pytań

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1131

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 164 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 582
Witam.
Zacząłem właśnie cykl (pierwszy) z kreatynką i mam odnośnie tego kilka pytań. Wziąłem Olimp MegaCaps (150), VitalMAX Dextroza i Olimp HMB (120) i zdaje sobie sprawę z tego że coś trzeba będzie dokupić i coś zmienić :P I właśnie od tego chce zacząć:
1. Co do tego jeszcze kupić lub co wymienić? Lepsza dekstroza czy tauryna? BCAA czy HMB? I czym to tak naprawdę się różni?? Ponieważ wszyscy z moich znajomych biorą właśnie dekstroze i HMB i niby źle na tym nie wychodzą ale pojawiają sie opinie że tauryna i BCAA są lepsze ??
2. Jak brać to HMB? Pisze, że 4 razy dziennie przed śniadaniem, przed treningiem i po i przed snem, ale czy w dni nietreningowe brać też 4 razy o podobnych porach?
3. Pytanko odnośniej kredki, bo wersja Olimpu jest taka że 4 kapsułki po treningu i dni nietreningowe o podobnej porze ale ponoć powinno się brać 4 kapsułki rano po przebudzeniu i 4 po treningu i że tak będzie lepiej. Czy rzeczywiście?
4. Ostatnie pytanko :) jak długi ten pierwszy cykl zrobić??

Dzięki wielki za wszystkie odpowiedzi :) pozdrawiam

Rodzimy się nikim, by móc stać się kimś.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
Będziesz musiał na pewno dokupić jeszcze kretki, bo 150 capsów to za mało na cykl, który powinieneś tak długo ciągnąć jak odczuwasz efekty działania, zazwyczaj jest to ok. 6-8 tygodni. Na przyszłość dextroze zastąp glukozą ze spożywczaka jest to dokładnie to samo, a wiele razy tańsze i w ten sposób dokupisz tauryne, bo najlepiej brać obie te rzeczy. Rozumiem, że jesteś na masie także BCAA zbędne, przydaje się na redukcji. HMB bym sobie darował, bardzo dyskusyjny środek, na większość ludzi nie działa i trzeba go brać bardzo długo. Kretke bierz tak żeby na porcję wychodziło ok. 5g, w dni treningowe: rano na czczo i przed lub po treningu, w dni bez treningu: tylko rano na czczo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 164 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 582
czyli z tego rozumiem że mam brać 8 kapsułek dziennie :> i w dni nietreningowe 4 rano :> no to HMB to właśnie sam nie wiem :/ bo w sumie i tak jestem dośc chudy a to jeszcze ma spalać tłuszcz więc nie wiem czy dobrze zrobiłem że to kupiłem, no ale kasa wydana - trzeba brać ;)
a jeszcze takie coś jak codzienne bieganie coś typu jogging, jakaś piłka nożna i takie sprawy to przeszkadza w treningu na masę ?

Rodzimy się nikim, by móc stać się kimś.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak już kupiłeś hmb to trudno
bierz

co do sportów to mogą przeszkadzać w budowaniu masy
będziesz musiał dołożyć kcal
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 164 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 582
kurde trochę lipa :/ jakim jedzeniem najlepiej zastąpić ten cały ruch?? jajecznicą? :P

Rodzimy się nikim, by móc stać się kimś.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a masz ty w ogóle diete ???
chyba nie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 164 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 582
mam ;) może napisze troche inaczej...cały to bieganie to jest na zasadzie rozgrzania mięśni np. pół godzinki "odbijania" piłki od ściany :P tak żebym potem mógł się porozciągać trochę. to wszystko robię wieczorem koło 19-20 powiedzmy, potem weider i jedzenie i tutaj do jedzenia mam jakiś chlebek z twarogiem lub coś w ten deseń ale skoro musze wrzucić coś w diete to najbardziej pasowałoby mi w tych godzinach koło 21 i powiedzmy zamiast tego chleba byłaby to jajecznica, tylko czy mogę tak jesć na wieczór sporo ?? mam nadzieje że troche bardziej zrozumiale to napisałem :P

Rodzimy się nikim, by móc stać się kimś.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
powiem tak:
jeżeli te treningi nie są intensywne to spoko
w przeciwnym razie będziesz musiał dołożyć kcal do diety

na noc jajecznica to nie najlepszy pomysł
chleb tak samo
ale jak to ma być po treningu to ww niezbędne

twaróg to najlepsze rozwiązanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 164 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 582
A ten twaróg można by było zastąpić jakimś białkiem jak WPC-80? Czy lepiej zostać przy normalnym jedzeniu?

Rodzimy się nikim, by móc stać się kimś.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
możesz zastąpić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 164 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 582
Ok :) wielkie dzięki! pozdrawiam

Rodzimy się nikim, by móc stać się kimś.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CREVOLUTION BIOGENIX

Następny temat

napój/odrzywka prezed zawodami

WHEY premium