SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawkowanie Crevolution

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1204

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 13 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 473
Witam. Mam zamiar zakupic 2 opakowania Crevolution. Teraz moje pytanie: jak najlepiej dawkowac ? Chce brac 2 porcje w dni treningowe i 1 porcje w dni bez treningu. Jedna napewno przed treningiem. Druga po treningu lub rano na czczo ? Jak myslicie ?
W dzien bez treningu jedna porcja rano na czczo lub w podobnej porze jak w dzien treningowy ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Mysle, ze tak jak na opakowaniu. Przed i po. W nietreingowe rano.

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
tak jak Cichy mówi i tak jak jest na puszce...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
a ja bym troche inaczej

w treningowe rozbił 1 porcje na rano i przed i 2 porcje po wysiłku
w nie treningowe rano i w połownie dnia (1 porcja rozbita)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2650 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 66285
Szoho a po co tak rozbijac?

Tylko głupcy nie mylą sie nigdy - Sokrates.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
już piszę
ja wole dostarczać cos w mniejszych ilościach z tego względy, że masz jak zawsze mniejsze straty - jak wiadomo kreatyna odrazu sie nie wchłonie, i ulega tym samym procesom co monowodzian - tez sie potrafi przekształcić w kreatynine , dlatego mniejsze dawki a częstsze dają teoretycznie lepsze efekty , a ze ja zawsze za duzo myśle to tak wole brac.

Pozatym efekt pompy i powera masz cały czas a to 2 plus
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CO O TYM SĄDZICIE????.....

Następny temat

Witam i proszę o pomoc:)

WHEY premium