SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CKD a wegetarianizm

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2626

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 354 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2328
Cześć, mam takie pytanie: czy nie jedząc mięsa, drobiu, ani ryb jest jakikolwiek sens jechać na CKD? Jakich produktów wtedy używać? Jeżeli odpowiedź na pierwsze pytanie brzmi "nie" to zaproponujcie jakąś inną dobrą dietę redukcyjną dla wegeterianina prowadzącego aktywny tryb życia. Podobnie z masą: czy da się zbudować masę na samych warzywkach?
Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Pamiętaj, to co ma znaczenie - jedna miłość, jeden Bóg i jedno przeznaczenie...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
zazwyczaj białku roślinnemu towarzysza wegle , NIE DO WYKONANIA

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6276 Napisanych postów 76056 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754969
Moze i sie da, ale na pewno bedzie to bardzo ciezkie zadanie

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 354 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2328
przepraszam za brak odzewu ale niestety komputer spalił mi się podczas burzy i nie wiem kiedy będę - gdy odzyskam swój sprzęt zacznę drążyć temat, dziękuje za odpowiedzi
pozdrawiam

Pamiętaj, to co ma znaczenie - jedna miłość, jeden Bóg i jedno przeznaczenie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 190 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15750
"Podobnie z masą: czy da się zbudować masę na samych warzywkach? "


Czy Ty nie widzisz co piszesz ?to jest sprzecznosc sama w sobie....na soi nie da rady zbudowac masy praktycznie,teoretycznie pewnie by i dalo ale bylaby to naprawde nie smaczna dieta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 874 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4729
a ja tam nie wierze ze jest jakis kozak co na warzywkach sie rozwalił Ciekawe co do tych warzywek pchali ? A jeśli tak to powodzenia

[ [] N S T R |_| [ T | [] N
T | M E
A G A | N

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 354 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2328
wreszcie odzyskałem komputer i łączność z internetem więc zgodnie z obietnicą drążę dalej:
-dobra da się robić CKD, ale czy jest sens, czy nie lepiej ułożyć standardową dietkę redukcyjną?
- jakich produktów szczególnie używać?
- co ew. suplementować?
z góry dziękuję za pomoc i jeszcze raz przepraszam za tak późny odzew

Pamiętaj, to co ma znaczenie - jedna miłość, jeden Bóg i jedno przeznaczenie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 549 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1646
Ja bylem niby wegeterianem ale dla masy wszystko !!! jadam miecho ale frosty mrozone ryby i kurczaki z wielkim obrzydzeniem ze prawie zygam ale nie jest takie fatalne sproboj ziom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 354 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2328
Hehe dzięki ale 17 lat jadłem mięso i mi starczy, na masie mi nie zależy bo bardziej od kulturystyki jaram się kick-boxingiem, dodatkowo póki co zależy mi na zrzuceniu z 8kg fatu więc próbuję ułożyć sobie redukcyjną dietkę, poza tym przestaje jeść mięso z powodów etycznych, a nie zdrowotnych (bo przecież ono jest zdrowe co by nie mówić ). Tak się składa, że moja pierwsza dietka złożyła się w czasie z zaprzestaniem jedzenia mięcha. Proszę więc specjalistów o małą pomoc w ułożeniu wegetariańskiej dietki redukcyjnej ponieważ nie za bardzo wiem jakich produktów szczególnie używać itp.

Pamiętaj, to co ma znaczenie - jedna miłość, jeden Bóg i jedno przeznaczenie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta masowa

Następny temat

WODA

WHEY premium