SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CJC-1295, GHRP-6, Bac Water

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 84672

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36604
Tomczers ja wbijam ghrp z cjc i jest calkiem niezle, narazie leci jedynie 250mg testa na tydzien wiec szalu niezrobie, mimo to jest delikatny progres i sila idzie do przodu powoli. Jak tylko moj dil bedzie mial dostawe to wbijam na bombe konkretna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
tomczers, roznicy raczej nie poczujesz, ja wbijalem ghrp o czystosci 99.5 i 98 i nie ma roznicy.

roznice zauwazysz jak dorzucisz cjc

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36604
Od pewnego czasu zastanawiam sie jaka diete stosowac na ghrp + cjc, juz spory kawal czasu lece na niskich weglach (300ww dt i 100ww dnt) Zastanawiam sie czy zostawic ten sam bilans kaloryczny i zmienic tluszcze na wegle, nie mialo by to wiecej plusow podczas wbijania peptydow, czy moze niema wiekszej roznicy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
na pewno wiecej wegli zrobi robote tzn nabije miesnie i wymiar podskoczy. Zalezy jak Ci idzie na niskich weglach czy sucha masa czy stoi w miejscu, podbij wegle ,zmniejsz tluszcz i sprawdz co sie bedzie dzialo...

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36604
No to warto sprobowac, na tym polaczeniu 3x dziennie nie powinno mnie zalac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
powinno byc dobrze

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1257 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12695
a co byscie powiedzieli jak by jedna porcje wbijac na noc przed samym spaniemn lub w nocy po wybudzeniu, puzniej rano naczczo i trzecia jakos po poludniu
chodzi o cjc-1295 i ghrp-2
od przyszlego tyg ruszm z tym

dede ja jak mialem gh i t3 to na tluszczowce latwiej bylo z glodem wytrzymac ale efekt palenia smalcu chyba slabszy jak na niskich tluszczach bylem i nisko ww
teraz przeszlem spowrotem na ww
6 tyg bylem na tluszczach i niedalo to takiego efektu jak sie spodziewalem
b-3.8g/kg
t-0,5g/kg
ww-2,2g/kg
sprawdze taki system ale mi na dobrze widocznej kostce zalezy i na maks odtluszczeniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
rr, nie widze mozliwosci wbijania ghrp tuz przed snem lub po wybudzeniu na moment,bo z glodem sobie nie poradzisz,a uczucie jest bardzo nieprzyjemne, prawie identyczne jak po braku wegli na slinie.

ja robie 3inj w ciagu dnia i wczesnym wieczorem, okolo 10-11 rano, 15.30 , 20.

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36604
Ja juz sie przezwyczailem 200mcg ghrp-6 i 100mcg cjc 20 min przed snem potem tylko bialko na noc i nawet daje rade, tylko mam tak niesamowita ochote na slodkie ze do odzywki dorzucam kakao i mase slodzika bo niemoge sie powstrzymac

Ja narazie utrzymuje wage na tym mostku i delikatnie polepszam jakosc, kombinuje z dieta tez i zobacze co sie u mnie sprawdza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1257 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12695
czyli najlepsza pora 2,5godz po posilku , 30-20 min przed posilkiem
ja wzielem te ghrp-2 ze niby ono tak strasznie na apetyt niedziala, bo szczerze to juz mam dosc tego ciaglego uczucia glodu, takiego ze az baniak bolal

tak tez se nad tym mostkiem dumalem ale ja sobie chyba zrobie off na 4-5 mies z samymi peptydami i dopiero luty wskocze na bombke taka do wakacji, ale mam jeszcze 4 tyg na przemyslenia
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

European Union Laboratories (EUL)

Następny temat

Bonavar

WHEY premium