SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CJC-1295, GHRP-6, Bac Water

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 84668

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1620 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 62299
Przy ostatniej kresce masz z jednej strony Units 40 a z drugiej 1ml resztę sam sobie dopowiedz;)

Pomogłem? Daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
yup

na insulinowce masz 40iu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 253
Kazam

walnąłem się

oczywiście chodziło o 2 IU
0,2 to nie wiem jakby podzielił

czyli git wyliczyłem

i jeszcze jedno pytanie, mam jednak strzykawki nie polfy ale te co pisał tomczers i tam igły się nie da wyjąć

i mam straszne problemy zeby wbić tą igłe we flakon i nabrać roztworu, nie mówiąc już o tym, ze po przebiciu flakonu pewnie igła tez juz zrobiła się dosyć tępa...

co do działania - po 3 minutach gdzieś się ssanie załącza, po paru minutach da się je opanować i jest się "tylko głodnym" ale przez pare minut cięzko wytrzymać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
ricker musisz wcelowac w sam srodeczek gumki bo jak gdizes ci igla z boku wejdzie to wbijasz ja dalej w gumke bo ona tylko na srodku jest cienka warstwa. przynajmniej u mnie tak jest. ja igly nie wyjmuje w tych sktrzykawach wcale. ale przuynajmniej walac 2iu wiem ze wale 2 a nie okolo 1 jak w poflie mialem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 832 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38740
Jak bijesz 3xed to wychodzi cos kolo 45 razy trzeba sie wbic w te buteleczke przyjmujac ze masz 5mg.to niezle sito musi byc w tej ampulce pod koniec:)...nawet nie chce myslec jak by to wygladalo jakbys normalna igla sie wkuwal w ampe :)moze dobra opcja to pobrac np 6iu i trzymac w lodowce strzykawke i wychodzi akurat na caly dzien.druga sprawa ze jesli masz jednoczesciowa strzykawke to kucie sie dwa razy ta sama igla jest be:)

Zmieniony przez - perla87 w dniu 2010-12-23 00:57:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
zadne sito. pobierasz 3xed i jest jak nalezy

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 832 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38740
chodzilo mi o to ze jak ktos nie pobiera insulinowka to sito:) kiedys na zajeciach uczylismy sie jak pobierac leki z duzych flakonow(glownie chodzilo o to zeby najpierw wtloczyc troche powietrza o objetosci podobnej do tej co chcemy pobrac leku i wtedy latwo sie pobieralo ale to tylko jedna metoda i tyczy sie duzych flakonow )i jak cala grupa sie wbila we flakon igla 1.2 to jesien sredniowiecza z tej gumki:) insulinowka praktycznie nie zostawi sladow:) taka mala dygresja:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 478 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14776
Ktos sie orientuje czy peptydy przechodzą przez nasz granice czy celna je zabiera dla siebie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
loteria...raczej paki chiny-polska sa trzepane ale mozesz sobie zaryzykowac

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 478 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14776
a paki cofaja do chin czy je zabieraja? Bo jak cofaja to moge zaryzykowac , ale jak mi ja wezma to pie rdole, sama przesyłka u tasha 50usd :/
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

European Union Laboratories (EUL)

Następny temat

Bonavar

WHEY premium