SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CJC-1295, GHRP-6, Bac Water

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 84681

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
zwieksz dawki

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
podobno cjc praktycznie jest niedostepne na rynku, bo jest drogie i chinczycy nie maja sprzetu zeby to robic, i wala tam tam cos jest tansze i ma krotki okres dzialania jak ghrpp np (nie pamietam nazwy teraz). no i wiekszosc nie odczuwa dzialania poniewaz myslac ze biora cjc wala to co kilka dni, i lipa jest. przynajmniej tak pisal vadim.

jordan jak ty to obliczyles ze flaszka 5mg starcza na ok 5tyg? jak lecisz przykladowo 2x200mcg ed. to daje 5mg na niecale 2tyg. czy ja cos zle licze

Zmieniony przez - tomczers17 w dniu 2010-05-11 11:45:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
piszac o 5tyg liczylem tylko w dni treningowe

B, ja teraz delikatnie bo priorytety sie zmienily od 2tyg teraz tylko test 500mg/week plus peptyd...niedlugo off i gitara

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
Głód głód jeszcze raz głód!!!!!!!

Minal glod tzw pozastrzykowy ale za to jestem glodny caly dzien. Pochalaniam tysiaaaaace kalorii i non stop jestem glodny. Chyba strasznie u mnie na ghrp-6reaguje ghrelin

PCT i juz + 2kg i nie za duzo smalcu w tym hehehee :)
Na cyklu masowym gdy orale zamula apetyt bedzie to idealne rozwiazanie w moim przypadku

Moze swoje dodaje tez b12 z kynoselenu**** go wie

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
opowiesci z krypty a ja sie pytam gdzie sa zdjecia ze was tak robi

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
B-50 nie jestem kulturysta aby wstawiac zdjecia, nie interesuje mnie to. Zreszta przy Was tytanach wygladalbym na krasnala zapewne . Obecnie dzwigam by podniesc wiecej, a nie by wygladac lepiej - takie priorytety osobiste

Za kazdym pct spadalem z sily i masy, to jest moje pierwsze gdzie dodalem ghrp + kynoselen i nie tylko nie spadlem z masy ale i z ciezarow, ktorych nie zmniejszylem w ogole
To czy ktos mi wierzy czy nie kompletnie mnie nie interesuje,bo nie potrzebuje poklasku
To czy ten sam zestaw podziala na kazdego hmmm watpie bo kazdy ma inny organizm. Ja tylko dziele sie opiniami jak to dziala na mnie moze ktos tez sprobuje.

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
jak zaczniesz budowac miesnie na cyklu to ci mniej spadnie pewnie ci woda leci ktora lapiesz a progresu w miesniach nie ma dowal bialka bedzie mniej spadkow

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 903 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6918
jak macie 10 mg butle ghrp to lepiej to mieszac w AA (utrwalacz na bodajze 6 tyg) a tuz przed biciem dodac soduim chloride nie boli wcale ) alko niszczy delikatne wiazania lancuchow peptydow , dwa , trzy dni to bez roznicy dla fiolek przykladowo 100 mcg jak np IGF ale jak trzymacie kilka tyg to chyba lipa co? tez dlugo to rozkminiam i patrzac na was chyba zmienie fragment na ghrp..... w sumie tanio jak hooj!przynajmniej u mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
Z calym szacunkiem dla Twojej wiedzy B-50 - dzieki za rady ale zostane przy swoim Bawie sie juz w ten sport 15 lat i wiem jak reaguje moj organizm na kazda zmiane.
Ps. Wody to raczej nie lapie bo kazdy cykl jest na AI. Nie lubie wygladu pana pirelli
Ps2.Z ciekawosci ile ladujesz bialka na cyklu tak srednio na kg masy ciala ?

Ja rozpuszczalem w normalnej BW i dzialalo dobrze nawet po 2 tygodniacvh od rozpuszczenia (glod i sen jako wykladniki dzialania )

Zmieniony przez - Roid_rage w dniu 2010-05-19 17:57:06

Zmieniony przez - Roid_rage w dniu 2010-05-19 17:57:54

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 903 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6918
mozna tak to ciagnac igf po treningu 100 mcg ,po 50 w miesien trenowany przykladoiwo w lewy i prawy cyc , ghrp 200 rano i 200 godz ,dwie przed snem??? co Wy na to? w dni wolne wszystko w brzuch

Zmieniony przez - pulok w dniu 2010-05-20 00:11:24
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

European Union Laboratories (EUL)

Następny temat

Bonavar

WHEY premium