SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CJC-1295, GHRP-6, Bac Water

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 84667

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 435 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14689
z ghrp-6 cieżko raczej będzie utrzymać wage ze względy na greline, może lepiej ghrp-2 wrzuć, no chyba, że masz diete dobrze dopasowana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 424 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3522
a co to ta grelina i czym sie rozni ghrp-6 przeczytalem wiekszosc tego artykulu podanego w linku powyzej , zastsawia mnie ejdno czemu ejszcze nikt nie zweryfikowal tego badaniem krwi an poziom gh ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 435 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14689
zaraz po zastrzyku ghrp6 wydziela sie grelina, substancja odpowiedzialna za głód w żołądku, dosłownie cieżko rano na czczo wytrzymać te obowiązkowe 15 min. ghrp-2 jeżeli chodzi o o wydzielanie gh daje podobne efekty, ale nie ma tego skutku ubocznego w postaci wydzielania greliny, za to może podwyższyć poziom prolaktyny. spartan tam jest opisane po tym linkiem, że podawanie 3x ghrp+cjc daje efekt 5 iu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 424 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3522
ja wyczytalem ze jak 15iu podawane 3 razy dziennie razem z tym drugim , cos mis ie poj**alo? nawet jesli ja bym chcial to zbadac , po jakim czasie trzeba by bylo zbadac krew?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 435 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14689
teoretycznie to 15 iu, dobrze przeczytałeś, ale to w praktyce troche inaczej wygląda w stosunku do syntetycznego gh. peptydy powodują wzrost chwilowy, gh. sam dokładnie nie wiem dlaczego tak to wygląda, gdzieś tak przeczytałem, ze takie dawkowanie mozna porównać do 5 iu. fajnie by było jakby ktoś z większym doświadczeniem sie wypowiedział. o ile pamiętam to tomczers17 ma duże doświadczenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 424 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3522
wiesz mniejw eicej po jakimczasie od injekcji podnosi sie to gh ? bo to latwo bylo by zweryfikowac badaniem , ktore chce zrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 435 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14689
jakieś 30 min, ale niech ktos bardziej obeznany sie wypowie dla pewności
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 54 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37
Chodzi o branie GHRP-6 bez przerw. Tylko że mam problem, z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę nie idę spać. Tzn. idę między 5 a 6 i śpię ok. 5 godz. czyli wstaję ok. 11. Pytanie, czy miał ktoś podobny problem i jak proponujecie go rozwiązać? Brać przed tak krótkim snem i potem po przebudzeniu czy odpuścić ten o 6?

Zmieniony przez - ogr0dnik w dniu 2013-02-18 17:46:45
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
a powiedz cie mi panowie ma sens brac cjc i ghrp nie lepiej zamiast tego gh przybic wydaje mi sie ze cenowona to samo wyjdzie??

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

European Union Laboratories (EUL)

Następny temat

Bonavar

WHEY premium