SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CJC-1295, GHRP-6, Bac Water

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 84666

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4604 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46038
ja jakis lekko nakrecony po tym jestem jak bym delikatnie efki wziol podobnie po gh mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
co do snu to roznie bywa (rozne organizmy) jedni spia jak dzieci inni sie kreca, ale mimo wszystko nie odczuwa sie zmeczenia w dzien i wiecej energii jest

ja teraz sprawdzam inny koktajl 3xghrp i cjc i 10iu gh po treningu (tylko w treningowe)

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 340 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16604
a umnie panowie idzie juz 4dzień i żadnych sajdów odnosnie "wilczego apetytu" niema a czystość towaru to 98,5%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 695 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28933
takie szybkie pytanie . jaki rozmiar insulinówki ?

ziomus polej ,jordan gouda jordan gouda wodna wodna wodna wodna zbliza sie koniec chlodna bomba bomba bomba - k***A ZASNOLEM !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1620 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 62299
Rozmiar bez znaczenia, ważne żeby strzykawka była zintegrowana z igłą (zdarzają się zestawy rozłączne). Reszta to kwestia przeliczenia dawki na jednostki.
Ja używam strzykawek oznaczonych jako U-40 (0,30mm x 8mm)

Pomogłem? Daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 695 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28933
dzieki .

ziomus polej ,jordan gouda jordan gouda wodna wodna wodna wodna zbliza sie koniec chlodna bomba bomba bomba - k***A ZASNOLEM !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
nie polecam polfy strzykawek bo sporo zostaje w strzykawce. ten tłoczek g**** wypycha. za to BD micro ok sa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 695 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28933
a znacie jakis adres na necie ? bo wlasnie wrociłem, obleciłem 6 aptek i wzadnej nie ma insulinówek

ziomus polej ,jordan gouda jordan gouda wodna wodna wodna wodna zbliza sie koniec chlodna bomba bomba bomba - k***A ZASNOLEM !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1620 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 62299
Ciężki temat, ponoć nie ma insulinówek bo chorzy używają penów. Chodź tak długo aż znajdziesz, ja tak robię i w końcu zawsze trafi się apteka która je ma na stanie

Pomogłem? Daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4604 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46038
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

European Union Laboratories (EUL)

Następny temat

Bonavar

WHEY premium