SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CJC-1295, GHRP-6, Bac Water

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 84686

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
panowie jak bym chcial na pct wrzucic ghrp + cjc to zaczac tak z 2tyg na cyklu juz czy jescze wczesniej/ narazei chcem tyko stestowac jak to dziala dlatego 4-6 tyg polece max. no chyba ze sie spodoba efekt na offie na tym to przedluze.

Zmieniony przez - tomczers17 w dniu 2010-08-22 17:24:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
4 tyg to malo IMO
jak masz soku tyle to zacznij juz teraz i lec do konca pct oraz na offie

Zmieniony przez - jordanwlkp w dniu 2010-08-23 13:09:25

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
chce to wyprobowac na pct zebym mial jasno i wyraznie czy warto w to ladowac siano czy nie. bo jedynie dla lepszego snu czy apetytu co zapewne poznam odrazu to szkoda kasy. a na pct bede mial wyraznie czy daje to rade czy nie. dlatego mysle ze zaczne gdzies tak 2-3tyg przed koncem cyklu i z 4tyg po cyklu. chyba ze bedzie dobrze dzialac to dluzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
pisze Ci przeciez ,ze im dluzej tym lepiej i lepsze efekty. po 4tyg nie zobaczysz mega roznicy...ale to Twoj cykl wiec rob jak uwazasz

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
chodzi mi o to czy czuc dzialanie gh odrazu czy nie? a to czy pociagne dluzej zalezy od efektu. nie spodziewam sie ze mi pojdzie 1cm wlapie na pct z ghrp i cjc. ale jesli ograniczy to spadki torche i fat bedzie lecial przy tym to zda egzamin. dlatog chcem, to pierwszy raz wziac na pct bez saa wtedy zobacze jak samo to dziala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1257 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12695
a gh czujesz jak dziala?
ja zabardzo nie ale po 3 miesiacach bylo widac efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 919 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12285
Dokladnie, ciezko poczuc dzialanie GH ale po czasie widac ze dziala. Pierwsze ofekty po ok 50dniach stosowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja gh czuje po tym że jest cholerna pompa na treningach. Bicepsy tak puchną że ciężko mi ręką ruszyć po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
chodzi mi o to ze jesli to ghrp faktycznie podwyzsza poziom gh i odczuje to to bede lecial dluzej na offie na tym. ale jesli sie okaze po 4tyg ze nic nie czuje ze dziala jak gh to odstawiam bo sie okaze syf. i tyle. nie mowie ze czekam na wymierne efekty po 4tyg stosowanie tego. roid pisal ze dajac te bajery na mostki czul ze jest lepiej nie poprzednio bez tego a na samym bossterze, dhea, itp. i wlasnie o to mi chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 616 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44046
dokładnie, dlatego GRF1-29 zamiast CJC
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

European Union Laboratories (EUL)

Następny temat

Bonavar

WHEY premium