SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CF+Mono+ALA+?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6678

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 539 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16979
Co do zagospodarowania tych 200zł: po pierwsze kupił bym gainera dla świętego spokoju że być pewnym, że uda Ci się cały czas dietę przestrzegać. Wiesz o co mi chodzi nagły wyjad, czy łabsze samopoczucie wtedy gdy trudno zjeść normalny posiłek. Super Whey Gainer 3000g-115zł.
Za pozostałą kasę kupiłbym ZMA opakowanie 120kaps to wydatek w granicach 80zł (dawkowanie 2kaps przed snem).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
Jak juz pisalem na poprzedniej stronie dobrym rozwiazanim bylo by ZMA - 120kaps stary w zaleznosci od dawkowania 40-60 dni
Pozatym napewno gainer - z tym, ze lepszym rozwiazaniem byly dla ciebie gainer MCT, pozatym jest tanszy niz SWg i za zaoszczedzona kase mozesz wydac na np. Tauryne

Zmieniony przez - anar w dniu 2004-08-28 10:48:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 315
Ja myślałem o Profi Whey Mass 3-4kg,czyli mój plan supelementacji wyglądałby tak:
Rano 30 min. przed posiłkiem:10gCF
1posiłek:1kaps.ALA
2posiłek:40g PWM z 400ml mleka
3posiłek:1kaps.ALA
przed treningiem:2kaps.tauryny,40g PWM z 400ml mleka
po treningu:5gMono+Carbo
przed snem:2kaps.ZMA
Co o tym myślicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
Czemu wolisz PWM?
PWM jest to bulk i jest dobry gdy, procz samego bialka brakuje ci troche weglowodanow w diecie, osobiscie uwazam, ze lepszy rozwiazaniem dla ciebie - ektomorfika, jest gainer MCT, ktory jest zdecydowanie bardziej anaboliczna odzywka niz PWM.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Wg mnie lepiej jeśli przed treningiem zjesz porządny posiłek i odżywke z przed treningu przełożysz na po
możesz wtedy wziąć tak
bezpośrednio po treningu 30-40g Carbo, 5g kreatyny, dołożyłbym jeszcze tauryne 2 kaps
po 20 min
40-50g PWM

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 315
Wole PWM bo nie zależy mi tak na masie,wole żeby wolniej mi szła masa ale za to miała lebszą jakość i myśle,że w tym wypadku lebszym rozwiązaniem byłoby kupienie PWM lub Top Masa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31691
tutaj zalezy czego brakuje Ci w diecie a nie co po tym sie spodziewac, to jest tylko dodatek do diety, i mozesz dodac taka odzywke co bedzie mogla dobrze uzupelniac niedobory.

Jaka masz szybkosc metabolizmu ?

i dziwne Twoje stwierdenie o jakosci. jaki na to wplyw ma kilka gram weglowodanow iecej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
Jezeli nie zalezy ci tak na masie to proponuje kupic CLA zamiast PWM, oraz skupic sie na dobrze skonturowanej diecie, ktora pokrywa wszystkie niedobory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 315
W diecie raczej mam niedobory białka,
a jeśli chodzi o metabolizm to szybki.
Sam już nie wiem którego gainera wybrać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Jeśli rzeczywiście niedobory białka i szybki metabolizm to kompromisem byłby bulk (samo białko niezbyt pasuje do szybkiej przemiany a w gainerze jest mało białka)

najlepiej rozpisz swoją diete - zobaczymy do i jak i dobierzemy coś odpowiedniego aby uzupełnić rzeczywiste braki

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki produkt dla sredniozaawansowanego ?

Następny temat

Carbo + Kreta z mlekiem?

WHEY premium