SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KreatynaCreapure: Citrate, Pyruvate czy Mono? A może KTP creatine z Hiteca?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3351

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 171 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2241
CZE mam pytanie którą kreatynę mam wziąść Creapure: Citrate, Pyruvate czy Mono? A może KTP creatine z Hiteca? Nigdy wcześniej nie brałem żadnej kreatyny. Nie wiem jaka jest różnica między nimi? Mam troche tłuszczyku na brzuchu. Ćwicze treningiem cyklicznym grII.
Z góry dziękuję Cwicze już od 1,5 roku a może dłużej



P.S Sorry za to że wcześniej opublikowałem trzy razy to samo ale pisało że nie opublikowało dopiero za trzecim razem było OK a tu patrze i jest to samo 3 razy!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Brutus spoko, ja cie nie mialem zamiaru dolowac
Ale podchodze raczej anukowo i racjonalnie do wszystkiego i chcialem cie tylko poinformowac
Ostatecznie teoria nie zawsze musi sie wiazc z praktyka...wiec powodzenia na cyklu :)


Moj numer gg 3756256
JESZCZE TU WROCE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36903
Spokojnie możesz już wziąć kreatynę. Na początku nie baw się w citro czy piro. Weź monohydrat w ilości 5g dziennie bez ładowania (w dni treningowe 5g po ,ew. przed treningiem ,w dni nietreningowe 5g rano na czczo) Kreatynę bierz zawsze na pusty żołądek i nie jedz nic przez ok 30 min po jej wzięciu.
Zawsze wybieraj kreatynę z dopiskiem creapure...taką ma Olimp taką ma Hi tec ale ,że trafiłeś tutaj no to wiesz ...

nie mów mi jak mam żyć bo za mnie nie umrzesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NIe ma za co przepraszac skasowalem 2 tamte tematy bo sie powotrzyly...

A co do kretki to tak jak wyzej.


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
Niom mono narazie bedzie spox :D
a tutaj masz wyjasnione o roznicach miedzy citro/piro/mono
https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=63917

**********************
Pozdrawiam
anar

" Niewykorzystane sytuacje lubia sie mscic "

Zmieniony przez - anar w dniu 2003-12-19 19:40:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Jeżeli ma byc budowanie masy to mono . Inne raczej jako dodatki do mono.
Kasowałem z Coolem w tym samym czasie więc przez przypadek skasowaliśmy wszystkie , sorry :)
Tu masz podobny post https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=120358  trzeba było najpierw poczytać.




Tekst tygodnia - z poczty moderatorskiej :)
"dlaczego naryszylem i czym dziadzial nierozumie !!!"
------------------------------
Zamiast dać mi soga kliknij w pajacyka http://www.pajacyk.pl 
"Moderator w dziale Trening"

Zmieniony przez - brutus w dniu 2003-12-19 19:44:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2221 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19900
Ladnie cztery posty naraz
Jeszcze wczoraj toczyla sie dyskusja na prawie identyczny temat jak twoj - poszukaj w dziale - zreszta brutus chyba podal linka do niego.

Ale przychylam sie do zdania ze skoro to bedzie twoja pierwsza kreatyna to powinienes wybrac Monohydrat - na cito i piro bedziesz mial jeszcze czas


NiC Na SiŁę - WsZyStKo MłOtKiEm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 970 Napisanych postów 19332 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158940
Co do piro to dodam ze zeby widac efekty to trzeba znacznie zwiekszyc dawki co jest nieoplacalne...mowie to z wlasnego doswiadczenia i znajomych.
Zainwestuj narazie w mono i dokup tauryne olimpu ma dobra cene i napewno bedzie zadowolony z efektow.

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31691
Monohydrant będzie najlepszy na 1 cykl, ale z powodu iż to będzie twój pierwszy raz z kreatyną pasowałoby coś dokpic by był udany proponuje odzywkę (białko lub gainera), glutaminę lub\i taurynę (i oczywiscie dieta)

Życie jest za krótkie by być małym.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1247 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18854
Ja tez proponuje mono, najlepiej dodac do tego Tauryne(tak jak wyzej) oraz cabro,dekstroze czy d-ryboze.
Wszystko zalezy od ciebie co wybierzesz, ja bym polecał D-ryboze.

Pzdrawiam


"I'll back"

ANIMAL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20949
Moj kuple bierze Monohydrant polecam będzie najlepszy !!Dokup sobie gainera lub białko.

A.C.A.B

===>...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===
_____________________________

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 970 Napisanych postów 19332 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158940
Paul brales sam rybke ze polecasz...bo malo osob jest z tego zadowolonych np. ja i paru znajomych oraz duoz ludzi na forum

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KRETKA OLIMPA: MONO,CITRO CZY PYRU - pomozcie

Następny temat

Glutamina - rodzinny suplement

WHEY premium