SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CF+Mono+ALA+?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6685

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31691
przeciez glukoza po treningu nie moze obyluscic, insulina jest wydzielana w bardzo malych ilosciach, do tego jest dyficyt glikogenu, wszystko pojdzie na jego odbudowe.

Polecam taka rozpiske jak Anar tylko kreatyne(mono) daj przed trenigiem(zadnego transportu nie trzeba)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 539 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16979
Do propozycji Anara dodałbym tylko abyś dorzucił Tauryne przed treningiem. Kosztuje nie wiele około18zł, a za to da Ci dobrą ochronę antykataboliczną, powinieneś też poczuć większe pobudzenie w trakcie samego treningu. A co do propozycji Strongbarta z mono przed treningiem możesz zrobić i tak (wtedy tauryna pełniła by rolę transportera), ale osobiście brałbym po treningu/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 315
Tauryne też sobie wezme i powinno być dobrze,dzięki za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witaj Mastep!

Tutaj masz linka do programu na siłę (dokładniej wytrzymałość siłową) by Byq - szukaj na dole postu https://www.sfd.pl/temat156116/
Powodzenia
Dareckyy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 315
Tak się zastanawiałem nad tym HMB,wszyscy znajomi odradzają mi go i mówią żebym wziął coś innego.Co o tym myślicie?Czym najlepiej byłoby je zastąpić,czy lepiej je zostawić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 315
Ps.dzięki za plan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
Trudno powiedziec Na jednych HMB wogole nia dziala, a inni natomiast chwala sobie suplementacje tego srodka nawet juz w malych dawkach 2g na dzien Mysle, ze warto sprobowac szczegolnie jesli jeszcze nigdy nie brales HMB
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31691
ja mam takie same zdanie jak znajomi ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Jeśli chcesz spróbować HMB - musisz zaplanować min 3 miesięczną suplementacje, bo najprawdopodobniej dopiero po tym czasie zauważysz efekty w masie - czystej masie a dawka dzienna to ok 3g
b dobrze komponuje się z kreatyną

zadowoleni są z niego szczególnie endomorficy - łapiący sporo tłuszczu przy masowaniu gdyż po HMB przyrosty są stosunkowo bardzo "czyste" - przybywa sam mięsień

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 315
JA raczej jestem ektomorfikiem,co myślicie o zastąpieniu go czymś innym? Napiszcie swoje propozycje co by pasowało do tego cyklu zamiast HMB(do 200zł)?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki produkt dla sredniozaawansowanego ?

Następny temat

Carbo + Kreta z mlekiem?

WHEY premium