SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Byście rozwiesiły pranie zamiast ciągle siedziec w spamie, mieszkanie posprzatały i obiad ugotowały

temat działu:

Ladies SFD

Ilość wyświetleń tematu: 141934

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 258 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6165
kitttie, wszystkiego naj!! Ty sama wiesz najlepiej co sobie byś zażyczyła :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
kitttie Najlepszegoo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Dołączam do życzeń: zdrowia, kasy itd i oczywiście dupy

U mnie w pracy laski robią powrót do korzeni, zaczęły zbiorowo kopenhaską uprawiać. I kurde nawet nie będę się mogła nad nimi poznęcać łażąc im z żarciem przed nosem, bo na urlop idę. Specjalnie sobie pewnie taką porę wybrały.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Oja kopenhaskiej nie próbowałam na szczęście, ale że też moda na to nie przeminęła:>

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
zrobilam norweska dwa razy, w zyciu nie wybacze kuzynce ze mnie na to nakrecila, bo od tamtego czasu bylam na rowni pochylej. Po wspolnym mieszkaniu przez 1.5 roku zostalo mi przeswiadczenie ze mozna byc duzym czlowiekiem i jednoczesnie anorektykiem-ona byla

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
Bo anoreksja to choroba psychiczna a nie BMI

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3730 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43931
Kittie, Najlepszego

If it doesn't challenge You
It doesn't change You ...
http://www.sfd.pl/DT_Kajtek_84_-t895857-s20.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
Kittie 100 lat i wymarzonej dvpy

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Moje mendy ufundowali mi skórzaną spódniczkę Powiedzieli, że tylko ja jestem taka głupia żeby latem robiąc masę wymyślić skórzane spodnie Przy czym stwierdzili że ta spódnica jest zaprojektowana do przysiadów i rdl-u i że teraz powinnam codziennie w niej ćwiczyć.
Chcąc nie chcąc trzeba upiec ze dwa kilo mięsa, kupić browary i zaprosić ich wieczorem
A w ogóle tak sobie barki i plecy spompowałam, że nie mogłam założyć marynarki w której przyszłam

Zmieniony przez - kitttie w dniu 2012-07-31 12:00:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
kittie to miesa dla gosci nie kupisz ?

The best way to predict your future is to create it.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DT / Kicia1985 / duza redukcja + poprawa stanu zdrowia

Następny temat

listka/diastasis, waga up, miesnie na wierzch ;)

WHEY premium