SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Byście rozwiesiły pranie zamiast ciągle siedziec w spamie, mieszkanie posprzatały i obiad ugotowały

temat działu:

Ladies SFD

Ilość wyświetleń tematu: 142496

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Najchętniej to bym chciała w jakiejś pakerni takiej jak moja
Może jeszcze coś znajdę.
I nawet nie mam presji finansowej, mogę pracować za małą kasę byle robic to co lubię a i tak ciężko idzie.
Wczorej byłam w świetnym miejscu ale koleś caly czas przeżywał że jestem plastyczką, polonistką i instruktorką kulturystyki i że jak to, że mu się to w głowie nie mieści...
Ale super silka i fajne zasady, może się jeszcze odezwie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
jesteś przeedukowana - nie nadajesz się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Ano i to jest norma w tych klubowych sieciach. Co więcej im się tylko zdaje, że tych chłytów mardedingowych nie widać, ale to się niestety mocno w oczy rzuca :/ Na równi z niekompetencją większości instruktorów, którzy jeszcze na niej chcą kokosy robić :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Szukam dalej, może mnie jacyś idealiści przygarną :)
Znalazłam sobie fajne studia podyplomowe. Jak znajdę pracę w siłowni to idę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87118
w razie czego mozesz otworzyc wlasna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
ja bym nie mogła, nie lubię pracować z ludźmi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Jak mi kolega opowiada, jak baby przychodzą i jakie mają "cele" np. laska prawie 180cm wzrostu i może 60kg wagi przychodzi i oznajmia że chce schudnąć 10 kg bo nie mieści się w rozmiar 32 - a to jest jej priorytet, mieścić się w XXS...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Nie stać mnie, ale mam fajną chałupę na wsi i myślałam o fitnesowych wyjazdach - dieta i ćwiczenia :)
Ja bez ludzi więdnę dlatego moje plastyczne dlubanki mnie juz zaczęły frustrować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87118
Przychodza pewni takie same jak tu Tez mamy tu czesto dziewczyny z niedowaga co sie chca redukowac bo 'maja grube uda' najgorsze jest to, ze tu szefowe czy my mozemy walic prosto z mostu a w robocie trza dyplomatycznie Zreszta mnie tez frustruje jak ludzie czasem gadaja goopoty o czyms o czym nie maja pojecia a ja nie wiem jak im powiedziec, ze sa i******ami

fela, tez o tym pomyslalam, ze ty moglabys cos takiego prowadzic

Zmieniony przez - Bunia77 w dniu 2012-08-01 17:35:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
To na kursie nam koleś mówił, że ma jedną wierną klientkę, najdlużej z nią pracuje bo jakieś 4 lata chyba 2 razy w tyg. Szczupła, wręcz chuda i wysoka, ale ma obsesję tluszczu na plecach z którym walczy zajadle.
Razem walczą ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DT / Kicia1985 / duza redukcja + poprawa stanu zdrowia

Następny temat

listka/diastasis, waga up, miesnie na wierzch ;)

WHEY premium