SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Byście rozwiesiły pranie zamiast ciągle siedziec w spamie, mieszkanie posprzatały i obiad ugotowały

temat działu:

Ladies SFD

Ilość wyświetleń tematu: 141891

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
Eeeee, nie bądźcie taike okrutne. Znam wielu doktorów i to sa mili ludzie. Dodam, ze znak ich po imieniu a nie jako studentka. Są kretyni, ale to raczej mniejszość.... nie wiem - każdy ma inne doświadczenia. Poza tym, nie każdy, kto zostaje na uczelni nie ma na siebie pmysłu ;) niektórzy chcą mieć karierę naukową.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
No i po studiach moja koleżanka postanowiła zostać na uczelni a ja przyjechałam do Fi i malowałam ściany (ucząc się języka) - ona zarabiała 800zł na miesiąc ja 2300e. Ona teraz zarabia 900 zł a ja, nie będę się przechwalać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
W dupie mam taką nobilitację. Jak się zarobię jak Rockefeller to wtedy se pójdę na doktoracik
albo kupię dyplom na Ukrainie

Zmieniony przez - kitttie w dniu 2012-07-30 18:40:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
E tam, wtedy cie zaprosza na uczelnie i przepaszerujesz na otwarciu razem z dziekanem/kanclerzem i reszta. Ba, to wtedy kazdy tobie bedzie wchodzil w doope bez wazeliny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Wyglądamy jak przerysowane mutanty
Jak nie wiedziałyście, to już wiecie

U mnie na katedrze doktorantki są zarabiste, mają tak wywalone na wszystko i wszystkich, do tego można z nimi pochlać i w ogóle - ale reszta na uczelni jest bleeee

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
A z wiedzą praktyczną pracowników naukowych też różnie było. Kiedyś przyjechał pan dr z akademii rolniczej do firmy ojcowej: chłop w dupie był i g**** widział, nie miał pojęcia o nowoczesnych metodach uprawy, o środkach dostępnych na rynku - a jak zobaczył analizatory elektroniczne do zboża to zdurniał. Ale to akurat nie jest ich wina a polskiego systemu edukacji, pożal się boże.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Zdecydowanie są dni kiedy nie powinno się trenować. Nie dość że sobie wielkiego sińca nabiłam to jeszcze mnie teraz "cyceps" boli.

Nie czaję tych ludzi, przychodzi taka, twierdzi że nie chce mieć sylwetki jak tutaj propagowane i jednocześnie domaga się porady. Ciekawe. Czy mi się wydaje, czy ostatnio wysyp takich w dziale?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
ooOOOooo oglądam gimnastykę, pan zszedł z poręczy a trener go po pupci poklepał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
też bym mogła taką dupkę poklepać, nawet ugryźć -rrrrrrr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
"chce tylko lekko plaski brzuch a nie poziom fatu prawie na 0 i miesnie jak u chlopa" Przyznać się, która tu ma prawie 0 bf i mięśnie jak u chłopa
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DT / Kicia1985 / duza redukcja + poprawa stanu zdrowia

Następny temat

listka/diastasis, waga up, miesnie na wierzch ;)

WHEY premium