SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Byście rozwiesiły pranie zamiast ciągle siedziec w spamie, mieszkanie posprzatały i obiad ugotowały

temat działu:

Ladies SFD

Ilość wyświetleń tematu: 142552

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Ania sama mu przypyerdol lepiej się poczujesz
ja bym dzisiaj mogła komuś yebnąć a najchętniej pryncypałowi

d.bry

Kittie udanej masy życzę

Zmieniony przez - mika w dniu 2012-07-31 14:42:18

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Dostałam przeszło 2 kilo oscypków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Chciałabym, ale niestety pozostajemy w pewnej zależności zawodowej i krwa nie wypada
Dlatego oddalę się w kierunku domu i wystudzę emocje.

Zmieniony przez - 4nn w dniu 2012-07-31 15:15:45

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Najfajniejszego młodociany Kocie!
Żeby Ci wszystkie akrobacje na rurze wychodziły migiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
dobra, nie chce mi sie wchodzic na te nowe dzienniki, pt 'zadam, chce, wymagam'

po tym jak mnie tu ostatnio wysmiano ze nie potrzebuje przerw miedzy cwiczeniami... wczoraj spoznilam sie na silke i mialam godzine na zrobienie calego treningu, i z treningu wyszla wytrzymka i choc sie zasapalam/nadwyrezylam miesien w karku to zdazylam wyjsc zanim mnie zamkneli w budynku i dzis mam delikatne zakwaski, niewielkie...

kitttie, co sie stalo?



Zmieniony przez - anister w dniu 2012-07-31 16:21:08

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Wspinałam się na ściankach - tak długo i zażarcie aż mi zaczęła krew lecieć z dłoni i mnie obsługa zasugerowała że mam wypyerdalać
Zayebisty sport, za tydzień znowu idę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
a tam sie uzywa jakichs rekawiczek? (tak na przyszlosc-choc takich bez palcow)

no pain, no gain, w przypadku kittie takze no fun

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Nie ma rękawiczek -- w sumie mam swoje z rury, których nie używam mogłam wziąć Ale w takich temperaturach to te rękawiczki i tak by się zaraz zamieniły w wilgotną szmatę. Ale mnie ręce, plecy i brzuch bolą - zayebista zabawa. A jeszcze rurę dzisiaj mam Chcę zostać człowiekiem-pająkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DT / Kicia1985 / duza redukcja + poprawa stanu zdrowia

Następny temat

listka/diastasis, waga up, miesnie na wierzch ;)

WHEY premium