SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Byście rozwiesiły pranie zamiast ciągle siedziec w spamie, mieszkanie posprzatały i obiad ugotowały

temat działu:

Ladies SFD

Ilość wyświetleń tematu: 141908

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
k***a umieram, mam tak zakwaszoną góre, że dziś ledwo co się z łóżka podniosłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to i ja się dołącze - k***a moje prostowniki i nogi masakra każda zmiana pozycji z siedzącej na leżącą bolesna jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
bolesny powrót do ćwiczeń? :D

z prostownikami u mnie też lipa, jak się przechyle to mam później problem z powrotem do pozycji pionowej :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
a mnie tylko boli krocze i i plecy bo miałam day off i zmusiłam się tylko do stretchu. Nie chce mi się nic k***a, tylko kawy - a skończyła się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Do tego od 3 dni obiecuję sobie, że umyję włosy ale codziennie dochodzę do wniosku że jednak się nie opłaca bo za x godzin znowu się spocę ale dzisiaj to się chyba zmuszę już
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przysiady i MC w rampach po 15 powtórzeń po takiej przerwie - coś jeszcze musze dodawać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wogóle jutro Dołęga jak nie zyebie to będzie złoto easy, bo dwóch najsilniejszych przeciwnikó odpadło!!

Do tego Damian Janikowski w zapasach startuje mówie Wam, że medal będzie, wierze w złoto także, byłoby pięknie.

Także dziś wieczorem robie sobie żarcie i jutro piwnica mode on
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
O jeszcze ryj mnie boli - wczoraj miałam jedną z wielu głupich faz - w tym wypadku chodzenie na rękach, no i udało mi się dwa razy ręce przesunąć (krokiem bym tego nie nazwała) i rączki puściły i wylądowałam na mordzie po czym nogi poleciały mi za głowę i zwinęłam się jak ślimak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Nie próbuj wychodzić
k***a, mój bark, moje kolano, moja szyja, moje lędźwie, moja dupa --> skutki bjj

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DT / Kicia1985 / duza redukcja + poprawa stanu zdrowia

Następny temat

listka/diastasis, waga up, miesnie na wierzch ;)

WHEY premium