SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Budowa masy mięśniowej - zapotrzebowanie kcal

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5012

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 346
Dobrze więc tak, tutaj mam plan taki podstawowy, codziennie lub co drugi dzień będę starał się wymieniać ryż na makaron lub ziemniaki.
Tzn. jeden cały dzień będzie szedł ryż, drugiego dnia zamiast ryżu będę brał węglowodany z makaronu, trzeciego z ziemniaków i tak cały czas będę zmieniał. To samo z owocami i warzywami, w tym planie mam takie a codziennie będę starał się je wymieniać na inne. Czy między posiłkami powiedzmy pierwszym a drugim mogę sobie zjeść jakiegoś banana lub jabłko, marchewkę? Czas między tymi posiłkami jest w sumie dość spory. Ryby i mięso również będę starał się wymieniać codziennie na inne.





Zmieniony przez - tbsfd w dniu 2016-09-15 17:36:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Jest dużo lepiej. A przegryźć możesz coś, ale nie lepiej po prostu przesunąć na 11 posiłek i zjeść cały? Masz 4h odstępu, to ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 346
To jest 120g kurczaka faktycznie tyle ma być? mało coś się wydaje i to na masę.






Zmieniony przez - tbsfd w dniu 2016-09-15 19:28:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 346
Chyba git jest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 346
Czy jaja waży się w skorupce czy bez? Czy mogę zalać płatki owsiane wrzątkiem a rozbite jajka podgrzać aby nie były surowe, następnie wrzucić oba produkty do blendera dodać oliwe i zmiksować?


Zmieniony przez - tbsfd w dniu 2016-09-16 07:02:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Skoro tyle wyszło na wadze to ok. Skorupka prawie nic nie waży. Licz je spokojnie na sztuki, zakładając, że L waży ok 60g.

http://potreningu.pl/articles/16/picie-surowych-jaj-nie-wzmocni-twoich-miesni 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 346
Jutro muszę coś pokombinować z tą dietą bo było bardzo ciężko ją utrzymać w tym tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
W jakim sensie ciężko ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Prościej już się chyba nie da. Masz prawie 4 takie same posiłki. Może bardziej kwestia braku ochoty na jedzenie tego. Tutaj urozmaicenie będzie niezbędne.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 346
w pierwszym posiłku gotuje 100g płatków owsianych do tego 100g jajek i bardzo mi ciężko to zjeść. Jeszcze dochodzi oliwa z oliwek 20g którą dodaje do płatków i nie jest to dobre. Próbowałem to zmiksować to myślałem że się zrzygam- piłem to na siłę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta dla endo na mase

Następny temat

Wyjście z redukcji

WHEY premium