SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Budowa masy

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3861

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 148
Witam. Pewnie wielu zadawało juz to pytanie ale nie potrafie nigdzie znalezdz odpowiedzi. Wiec Próbuje przybrac na masie. Cwicze jakies 3 lata, fakt faktem mam rozbudowane plecy, klate i łapy ale moja waga jest smieszna. 188cm wzrostu i tylko 69kg. Mam 22 lata i próbowałem juz róznych diet i odzywek ale nic. prosze o pomoc. Nie wiem jakies cykle odzywek czy diety obojetnie co. Cena nie gra roli. Z góry dziekuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 587
Chcesz przytyć?Zacznij żreć 5 tys kcal jako ekto to szybko zobaczysz efekty najlepiej zrob z 4 k kcal z jedzenia a reszte mozesz podbic jakims syfem typu mass up.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Minela godzina. Nikt nie odpowiedzial. Ciwczysz 3 lata i zadajesz takie 'durnowate' pytania. Wystarczy troche rozumu + poczytanie forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 163 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7919
Tony odżywek pomogą, lecz nie zjedzą za Ciebie dobrego posiłku i nie odklepią porządnego treningu, a co za tym idzie samo nie urośnie i nie przytyje. Odpowiedz sobie sam.

'Do sukcesu nie ma żadnej windy, trzeba iść po schodach.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
j/w

Ćwiczysz 3 lata? Nie wiem jak to wyglądało skoro pytasz o najbardziej podstawowe sprawy. Nic nie pomagało, bo nie robiłeś tego właściwie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 148
I po co jest te całe gówniane forum? Na pewno nie po to aby ktos Ci dobrze doradził tylko
po to aby takie pajace jak wy sie wymądrzali. Jak macie bochaterować i cwaniakowac to se lepiej
telewizje poogladajcie a nie sie bierzecie za dawanie rad innym jak ch*j z tego wychodzi.
Ludzie nie po to zakladaja konta n SFD zeby czytac wsze przemądrzanie sie, tylko po to zeby ktos im "mądrze" doradził!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Grzeczniej trochę, nikt Cie tutaj nie obraża i nie cwaniakuje..
Jak czytałeś refgulamin, to nie odzywaj się w ten sposób.

Było mnóstwo takich tematów, wystarczy poczytać na forum. Dieta z dodatnim bilansem kalorycznym około 300-400 kcal na + w Twoim przypadku i obserwujesz swój organizm.

Nie mogłeś stosować wszystkich dieta na masę, bo jest tylko jedna, z nadwyżką kcal przy odpowiednim odżywianiu się, a odżywki to uzupełnienie według braków w diecie.



Zmieniony przez - dudee w dniu 2013-06-02 15:22:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 148
ale to jak długo ja mam stosowac to diete zeby byłoo widac choc minimalny efekt? Nie całe da miesiace miałem dobra diete ułozona przez dietetyka w raz z odzywkami, poszło na to kupa kasy i ani grama efektu. Dlatego załozyłem ten temat zeby wkoncu ktos kompetentny mi pomógł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
To nie jest ten dział, ale wklej tutaj swoją dietę.
Wątpię w niektórych dietetyków..

Zmieniony przez - dudee w dniu 2013-06-02 16:11:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 148
Cały czas wpieprzałem piersi z kurczaka, makarony, ryz, rybki, filety itp. Miałem creatyne, mass xxl, mass20, przedtreningówke redwieler i poeiwem ze no efektów nie bardzo było widac. Moze troche na sile ale to wszystko. bardziej mi zalezy na masie. 188cm wzrostu i tylko 69kg to jest zdecydowanie za mało. Co z tego ze mam wyrzeźbiona łape, pley i klate jak jestem strasznie chudy. Chciałbym jakas dobra kuracje z odzywek zeby w koncu ta masa mi wzrosła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Albo coś jest nie tak z Tobą, albo coś robisz źle

Obliczałeś swoje zapotrzebowanie kcal? Dodałeś 200-300 kcal? To dodaj 400-500 kcal. Wszystko z czasem, nie przytyjesz 5 kg w tydzień, nie możesz oczekiwać szybkich efektów, nie ma tak.
Kreatyna jest na siłę, nie masę to nic wspólnego z tym nie ma.

Btw. Zdrowe tłuszcze muszą być obecne w diecie jak i białko i węglowodany.

Zmieniony przez - dudee w dniu 2013-06-02 16:29:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 44 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1920
Coś ten Twój "dietetyk" się nie popisał chyba. Artykuły spożywcze może i dobrał znośnie (skoro piszesz o kurczaku, ryżu, rybach itp.), ale ich ilości na pewno nie, bo nie ma takiej opcji, żebyś nie przybrał na masie przez 3 lata, tym bardziej, ze młody jesteś i w takim wieku przy dobrej nadwyżce kalorycznej powinieneś rosnąć z przysłowiowym palcem w d.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

własna siłownia (plany na ławke regulowana, stojaki, wyciąg) !!!

Następny temat

Dieta, Trening i Praca jak to zrobić

WHEY premium