SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Budowa masy

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3889

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powinieneś dostać bana dzieciaku bo złamałeś regulamin. Na pamięc znasz, a ja to wiem taka jest różnica pomiędzy nami, to był przykład z tą kreatyną stosowaniu na początku, czytaj ze zrozumieniem ( bo może nie dorobiony jesteś albo coś, nie wnikam)

Leszczu to zapewne o Tobie mówią na siłowni stąd musisz kogoś tak nazwać, o człowieku o, którym nic nie wiesz, ehh jak łatwo sprowokować dzieciaka ONLINE ( hejter ) szkoda, że niestety wałęsają się tacy ludzie jak Ty po forach, ale potrafisz humor poprawić w tym plus.

Z litości i przykrości muszę przyznać, że Twoje zachowanie jest żałosne, prawda boli cóż rozumiem, tylko nic sobie nie zrób.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1929 Wiek 110 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29416
Nie sprowokowales mnie , robie to z zimna krwią , w sumie jak zawsze :D Jak na razie to ty pleciesz bzdury .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Argumenty się skończyły, szkoda mi czasu na takich typków jak Ty.

Życzę szczęścia z Towją wiedzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 148
Ej dziewczyny, spokój mi tam. Jesli chcecie jeden na drugiego wyjezdzac to sie umówcie na sparing. To jak z ta dieta? Mam obliczyc ile kcal mi potrzeba i ulozyc sobie jakoas diete? a później zainwestowac w jakies suple czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Suple swoją drogą. Tak, musisz obliczyć swoje zapotrzebowanie i dodać na początek około 200 - 300 kcal, ( żeby była nadwyżka kcal ) i jak wyżej napisali obserwować swój organizm.

Dział Odżywianie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1929 Wiek 110 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29416
pff , po co ci suple jak bedziesz mial rozpisana diete ? Strata kasy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fluor158
pff , po co ci suple jak bedziesz mial rozpisana diete ? Strata kasy .


Chyba jesteśmy na ścieżce wojennej ?

Nie spinaj się tak, stary.

Zmieniony przez - muking w dniu 2013-06-02 19:55:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1929 Wiek 110 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29416
nie , no ja mu odpowiadam na pytanie , nie do ciebie tym razem ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie no, w porządku tylko te ,,pff'' myślałem, że to jakaś aluzja odnośnie mojego zdania, nie ważne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 148
Panowie a teraz tak troche od tematu. Kumpel zakupił sobie probolan 50(i jakiegos gajnera) i nie bardzo wie jak go stosowac. Rano, po treningu, wieczorem, ile tabletek i w ogole... Mogli byscie cos doradzic?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

własna siłownia (plany na ławke regulowana, stojaki, wyciąg) !!!

Następny temat

Dieta, Trening i Praca jak to zrobić

forma lato