SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Budowa czarnych sprinterów. Jak to możliwe?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10014

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 114 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1501
tak to jest ze najbardziej znanym raperem jest bialy a najlepszym golfista czarny :)

a moze tak a moze nie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2336 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11009
a naj;epszym politykiem ROMAN. "G" :)dlaczego on niegra w kosza moze jakby byl czarny toby inaczej sie jego kariera ulozyla:(((

>>SAPSP<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 153 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2569
dzięki za podjęcie tego zagadnienia...

tak pozatym, dawniej biegałem sobie ale jak przyszedł czas na kulturystyke to przestałem w obawach o spadki masy, teraz jednak widzę że koniecznie to musi mieć miejsce. postać, a raczej budowa i osiągi Michaela Johnsona, tak mnie zainspirowały że chyba sam zacznę naprzemian trenować bieganie i siłowo. mam nadzieje że mi się uda dotrzeć do podobnej budowy a przy tym zachować dobrą kondycję.


PS: "white man can't jump" - a dlaczego koszykówka to domena afroamerykanów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ale w skoku wzwyz kroluje bialy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 532 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4869
po co taki stary temat odgrzebywac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 153 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2569
co z tego że stary, nadal można podjąć ciekawą dyskusję na ten temat i wnieść coś ciekawego do wątku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
z tym koszem to przegiełeś bo USA nie daje rady JUŻ Europejczykom np. w MŚ

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3557
a co wykrecisz lepszy niz 9.77??

ja myslalem ze jak wszczepia DNA drozczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
troche z innej beczki, ogladnijcie sobie mecz pilkarski z udzialem druzyn afrykanskich ... Zawsze w druzynie gdzie jest 11 pilkarzy znajdzie sie kilku naprawde przypakowanych ... Polski pilkarz Tomasz Hajto powiedzial w wywiadzie kiedys, ze jak gral w niemczech to w duisburgu bodajze byl taki pilkarz z afryki, naprawde dobrze zbudowany, hajto osobiscie na jednym z treningow na boisku sie spytal, czesto chodzisz na silownie ?? A ten czarny odpowiedzial "nie nigdy nie bylem, ale wybiore sie kiedys"... ci to maja dobrze ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3557
ech gdyby tak kazdy mogl urosc...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CIEKAWY POMYSL :-)

Następny temat

Czy to mozliwe ?

WHEY premium