SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bsn - NO-Xplode

temat działu:

Bsn

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 366996

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
Panowie ma zamiar od lutego zapodać storma i teraz jedni mówią żeby go połączyć w cyklu z shock terapy inni zaś twierdzą że no-xplode będzie lepszy .
Co radzicie to mój pierwszy cykl ze stackiem , wcześniej było mono trochę później jabłczan ?

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 49 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 553
jak storma to tylko z shockiem, osobno wogole nie polecam tego brac to jak dwu skladnikowy klej nie bedzie rezultatu bez jednego elementu. kwestia wyboru mniej roboty z no-splodem jedna pucha mnie miejsca zajmuje;)

no pain no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
thiev1 - jaka jedna pucha, o co Ci chodzi?
demolub - w moim odczuciu zdecydowanie lepsza opcja to storm z xplodem. Tego nowego shocka w ogóle nie czułem, a xplode to jeden z lepszych boosterów na rynku.

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 901
jak brac no-xplode?? rano na czczo i przed treningiem czy tylko przed treningiem ?? i w DNT brac czy nie ?? nie odsylac mnie do wyszukiwarki bo korzystalem :P gdzie nie czytam to wszedzie opinie sa podzielone na ten temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
. Tylko i wyłącznie przed treningiem, to jest booster, nie widzę jakiegokolwiek sensu pakować go rano czy tym bardziej w dzień nietreningowy.

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 49 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 553
ja biore jedna miarke w dni NT dobrze sie po tym czuje rano mam energie, poza tym miesnie regeneruja sie i rosna po treningu a nie w trakcie, tazke poranna porcja tych wszystkich skladników pozytywnie wplywa na regeneracje, w dni NT 2 miarki 20 min przed treningiem trzyma mnie przez 2 godziny.

no pain no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
w dni NT 2 miarki 20 min przed treningiem trzyma mnie przez 2 godziny. To się w końcu zdecyduj czy trenujesz w te dni nie treningowe czy nie .

Jak Ci nie szkoda towaru i masz kasę to szamaj na zdrowie. Chodź idąc takim tokiem rozumowania można by też brać przed snem, bo substancje w nim zawarte poprawiają regenerację. Jest to nieekonomiczne nie tylko dlatego że jesz więcej porcji ale też organizm się szybciej przyzwyczaja do składników i będziesz musiał zwiększać porcję, bo nie będzie już tak klepało.

Zmieniony przez - eNd_ w dniu 2009-01-25 11:38:14

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 49 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 553
zle napisalem, w trningowe dni 2 miary, w nie treningowe jedna na czczo, xplodea przed snem?? to by byla nocka z glowy bo usnac po tym nie sposób.. Towaru mi nie szkoda bo widze ze na mnie dobrze dzialaja takie dawki, a jak bym mial brac na pol gwizdka to nie bawie sie w takie sprawy, kasy mi nie szkoda bo przeciez inwestuje w swoje cialo

no pain no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 558
mam zamiar zrobic cykl na NO-Xplode i Nutrabolics CEO. Planuję tak:
DT - rano NO-X, przed treningiem NO-X, po treningu 4 kaps CEO
DNT - rano NO-X, w ciągu dnia 2x4kaps CEO.

Jest sens brać NO-X w dni nietreningowe? Na opakowaniu zalecają 1miarkę w ciągu DNT...

W opakowaniu NO-X mam 60 porcji, w CEO 240kaps też 60 porcji(zalecane 2 dawki po 4kaps dziennie)
zakladając, że w ciągu tygodnia mam 4DT (2 dawki NO-X i 1dawka CEO)i 3DNT (2 dawki CEO, 1dawka NO-X) starczy mi na ok. 6 tygodni.
Co o tym sądzicie? proponujecie jakieś zmiany?

Oprócz tego mam zamiar sie wspomagać jakąś glutaminką, Mutant Massem i Matrixem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1540 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34323
czy jest ktoś zorientowany ile 1 miarka ma w sobie kreatyny?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bsn - Cell Mass

Następny temat

Bsn - Nitrix CEM3

WHEY premium