SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bsn - NO-Xplode

temat działu:

Bsn

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 367463

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 78 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1261
Tylko trzeba tak rozplanować treningi żeby nie chodzić wieczorem bo po no-xplode trudno zasnąć :)

Foto Portfolio www.foto-graf.isgreat.org 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 219 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7109
mam pytanko czy sa po nim problemy żołądkowe jakieś biegunki ?

"No pain No gain"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 144 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4672
Burbon17 ja nie mam ale każdego organizm reaguje inaczej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 263 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1729
jak dla mnie lipa. Nic nie czuje! W ogóle zero pobudzenia, skupienia ani pompy. Nie tego oczekiwałem. Mozę to jakiś wałek, bo kupowałem od gościa z allegro i było bardzo tanio? Mam smak jakiś pomarańczowy. Smakuje jak oranżada w proszku, świetnie się miesza, pieni się. Jak myślicie możę coś nasypali innego? Wypowie się ktoś?

` Train like a freak...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1595 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38302
mój też się pieni, wałek na pewno nie jak kupiłeś nie otwarty. mnie też średnio pobudza trzeba więcej brać to będzie działał :) shock lepszy ale też brałem w dawkach większych bo 1 miarka też nie działał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1087
tez mam smak orange,tez sie pieni i tez jest do d... Jak wspomniałem wczesniej poki co met rx amped najlepiej na mnie działał,bo oprocz pompy był odczuwalny dosc znaczny wzrost siły.Pozatym warto zauwazyc ze amped jest na rynku z 1.5 roku i wciaz trzyma cene...

Zmieniony przez - cores w dniu 2009-11-12 19:43:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 900 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12247
każdego organizm reaguje inaczej.

Dokładnie, nie sugeruj się opiniami przy wyborze tego typu suplementów przedtreningowych, ale staraj sie tez unikać produktów jakichs mało znanych firm.

~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1087
uwazasz ze met rx to mało znana firma? W USA to czołowka...pozatym mylisz sie twierdzac zeby unikac produktow mało znanych firm..to co u nas malo znane nie oznacza ze gdzie indziej jest nieznane...np.taki Super Charge z firmy Labrada wymiata 99procent suplementow dostepnych na naszym rynku

Zmieniony przez - cores w dniu 2009-11-13 08:19:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 900 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12247
uwazasz ze met rx to mało znana firma?

a czy ja tak gdzieś napisałem?

pozatym mylisz sie twierdzac zeby unikac produktow mało znanych firm..to co u nas malo znane nie oznacza ze gdzie indziej jest nieznane...

noo ja nie miałem na myśli tylko Polski

np.taki Super Charge z firmy Labrada wymiata 99procent suplementow dostepnych na naszym rynku

ja bym unikał ze względu na to że większa część z nich (dużo większa część niż w przypadku znanych firm) jest porpostu słaba (żeby znowu nie było nie mówie o w/w produkcie, bo pierwszy raz o nim słysze)

~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1087
oj chyba nie masz racji...ale tez nie wiem zbytnio co dla Ciebie znaczy mało znana firma...bo tak jak napisałem wczesniej jest multum mało znanych firm ktore robia swietne produkty np.Primaforce,MRM,Labrada,MuscleMeds,PaloAlto itd .Sa to firmy mało znane u nas ,ale w USA to czołowka i zapewniam Cie ze maja lepsze produkty niz te znane u nas
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bsn - Cell Mass

Następny temat

Bsn - Nitrix CEM3

WHEY premium