SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bsn - NO-Xplode

temat działu:

Bsn

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 367452

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
od tego masz inny dział
tu pisz tylko opinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 375
Dlaczego ? zwiazane jest przeciez z no-xplodem. Może ktoś ma podobny przypadek i sie czegoś dowie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
a przeczytaj sobie tytuł działu:
opinie i zdjęcia

chcesz porad co do cyklu to załóż temat w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8155
Dzis mialem pierwszy raz do czynienia z no boosterem..

Bylem nastawiony, ze mnie ladnie klepnie i wyrwie z butow, ale sie zawiodlem. Jedynie pompa wieksza niz dotychczas.. pobudzenie itp zerowe.
Wypilem 1,5 saszety po ponad godzinie po posilku..
Kawy itp nie pijam, po nosie nie wale i nie walilem, takze nie wiem czemu odczucia byly zerowe.
Nie polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2489 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33177
Świetny środek!działanie poczułem już po pierwszym zarzyciu.Znaczny przypływ energi i duże pobudzenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 638
Jak dla mnie ten produkt jest przereklamowany. Musiałem brać półtorej porcji, żeby mieć konkretną pompę. Natomiast pobudzenia i większej chęci do treningu nie czułem w ogóle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak dla mnie to jest słaby produkt. Był to mój pierwszy no-boster, strasznie pozytywnie się na niego nastawiłem a tu niemiłe zaskoczenie. Pobudzał może troszkę, pompa słaba, koncentracja taka jak była. Łączyłem z mono, olimpa. Na mnie ten produkt działał słabo a cena jest dośc wysoka. Dodam jeszcze że nie mogłem po tym zasnąć, czasem po wzięciu porcji, czy dwóch nie chciało mi się ćwiczyć, wolałem iść spać. Nie zauważyłem też róznicy, między jedną miarką a dwiema czy nawet trzema, więc zjadłem pół opakowania 1024gram. To już ostatni tydzień ośmio tygodniowego cyklu. Jak dla mnie, suplement przereklamowany :/ ( należy pamietać że NA KAŻDEGO DZIAŁA CO INNEGO)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 256 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5154
bralem w saszetkach jak dla mnie lipa pompa minimalna pobudzenie duze ale jak dla mnie niekorzystne nie chcialo mi sie cwiczyc jak bym sie fety nawachal i wnocy problemy ze spaniem jak dla mnie kiepski produkt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 83
Ja właśnie zamierzam przetestować jak sobie poradzi NO-XPLODE 1050g , HI-TEC HYPERFUSION 240kap , FITMAX Easy Gain Mass 1000g w 40 dni. Napewno napisze rezultaty. Co do brania to widzę to tak:

No Xplode - 1-2 miarki przed treningiem (Tylko w DT)
HYPERFUSION - w DT: 4 kap rano , 2 kap po T , w DNT: 6 kap rano
FitMax Easy Gain Mass - 70g godzinę po treningu

Fotka musi być!

[center][/center]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 83
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bsn - Cell Mass

Następny temat

Bsn - Nitrix CEM3

WHEY premium