SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bsn - NO-Xplode

temat działu:

Bsn

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 367476

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7
****a ludzie każdy ma inny organizm i każdy potrzebuje coś innego teraz pije shocka bo juz po ponad puł roku xplod coraz słabiej działał ale mam zamiar wrucic nic nie daje takiej pompy i powera jak n.o xplod oczywiście mieszałem go z plasma jet tesz polecam razem daje za***isty efekt i power polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 356 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16501
Powiem tak dziś zaczełem cyklona z tym cacuszkiem i powiem ze pierwsza porcja zadziałała na mnie za***iście.Co prawda nie mam dużego doświadczenie z bosterami czy stackami.
Rozpuszczalność - 5/5
Pobudzenie - 5/5
pompa 3+/5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mega pompa i pobudzenie czulem sie jak rozjuszone zwierze bardzo dobry jak dla mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1165
Suplement warty ceny, po około 2 tygodniach musiałem zwiększyć dawki, ale działało czły czas bez zarzutu... Po przyjęciu na czczo, już po 20 minutach mną rwało :) PLECAM

Jak coś chcesz to znajdziesz sposób, jak Ci sie nie chce to znajdziesz powód

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 420
Dobra cena dobra pompa i pobudzenia duzy przyrost siły jestem zadowolony ,aczkolwiek no shotgun lepiej na mnie działał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1840
hmmm mieszane odczucia mam po tym produkcie spodziewałem sie więcej smak winogronowy oka rozpuszczalność oka pompy i siły jakoś specjalnie nie odczułem rożnych wariantów próbowałem i na czczo i dwie miarki nie kopało mnie.... zdecydownie lepszy był dla mnie noz IV......

matka siedzi z tyłu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 356 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16501
Jadę teraz po 2 miarki no i jak na razie na mnie działa dobrze (4 tyg)Raz się skusiłem i walnołem 4 miarki i wiecie jaka była rónica między 2 a 4 ??Taka że po treningu czułem się gorzej z***any i przymulony (zejście jakieś )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 238
pompa jedna z najlepszych jaką do tej pory odczuwałem (podobnie do animal pampa) siła trochę na plus pobudzenie przy większych dawkach dobrze odczuwalne, dobrze wspominam ale ze względu na smak nie powtórzył bym na nim cyklu w tej chwili jest wiele podobnych supli smakowo i cenowo przystępniejszych.

P.S. Jeśli nie będą tak działały to wrócę do xploda

im więcej potu na treningu tym mniej krwi na ringu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1247
Dobry produkt, ale dosyć kosztowny. Dobrze tupie przy 2-3 miarkach. Pompa całkiem dobra. Smak cytryna bez rewelacji natomiast winogronowy dobry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 686 Napisanych postów 6793 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66975
już 4 cykle zrobiłem i za każdym razem zadowolony byłem smak Cool Blue najlepszy

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bsn - Cell Mass

Następny temat

Bsn - Nitrix CEM3

WHEY premium