SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bsn - NO-Xplode

temat działu:

Bsn

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 367419

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1408
ja zaczelem bsn no-xplode i biore juz tydzien i mam pytanie donoscie w ddzien nietreningowy czy brac czy tylko przed treningiem. I smak mam fruit punch to smakuje tak jak guma orbit roznowa tylko bardziej kwaskowate
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1309 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24448
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1408
se zjem mala puszke tego i se kupie 180 tabletek bsn nitrixa czy lepiej polaczyc?

Zmieniony przez - hpw w dniu 2008-11-01 14:15:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 48 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 842
Do Robbie 120.

Mam swiadkow ktorzy widzieli, ty nie musisz mi wierzyc.

szczerze? olewam to co o tym myslisz, ja sie tylko podzielilem doznaniami.


Ludzie czy uwierzycie czy nie to wasza indywidualna sprawa, ja do niczego nie zmuszam.

podtrzymuje to co napisalem wczesniej, a decyzja czy wierzyc czy nie nalezy do was.



Wiadomo tez ze nie bedzie sila szla 10kg co tydzien, ale na pierwsze 1,5 tygodnia tak to wygladalo u mnie.


Zmieniony przez - lozek202 w dniu 2008-11-01 20:43:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1261
nie dziwcie sie ze tyle podniosl:) przed setka sila dosc szybko skacze:P zwlaszcza na NOXPLODE:D zrob trening bez NX to nie podniesiesz tego:P

Go Hard Or Go Home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 48 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 842
Domyślam się, ze nie podniose bez xplode'a.

Poki mam xplode'a staram sie robic jak najlepsze treningi zeby go wykorzystac na tyle na ile tylko dam rade.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 195 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2872
jadlem raz to cudo, jak najbardziej na plus :) ... moje pytanie , na dole na puszce mialem napisane CEM 3 ...a teraz widze jakies puszki co maja tam AVPT czy cos takiego ? , Wyszedl jakis nowy no xplode czy jak ?

;))))))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 496
AVTP to jakas nowa formula
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2097
Włąsnie wyszła nowa formula niby mocniejsza!! brał ktos tą nową formułe?? jakas roznica miedzy stara?? ja brałem strara i słąbo na mnie chodizła:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 668 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18459
Ja biore wlasnie ta nowa - jest kozak! Po pierwszej miarce na treningu podnioslem na plaskiej 3 kg wiecej. Tak po prostu.

'Kropla drąży skałę nie siłą, lecz częstością padania'

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bsn - Cell Mass

Następny temat

Bsn - Nitrix CEM3

WHEY premium