SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bsn - NO-Xplode

temat działu:

Bsn

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 366971

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przybiera się od nadwyżki kalorycznej a nie przedtreningówki

Co do tematu - mialem kilka saszetek starego xploda i pobudzenie,pompa na 9/10. Jak dla mnie to był kozak stary xplode, bardzo dobre skupienie, pełna koncentracja. Do dzisiaj się zastanwiam który składnik tak klepał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2391
@aras84 porcja przed treningiem SW pobudzenie nieodczuwalne, potem 2 porcje tez nic. na silowni rece bez roznicy w pompie. Słabo chyba troche przereklamowana ta 2.0

Za to smak blue raspberry... Przepyszny nigdy nie pilem takiego dobrego stacka.

Czy to, że nie działa może mieć coś wspólnego z tym, że data przydatności jest do 03/2013 ?

Zmieniony przez - Minotauro w dniu 2012-09-06 23:26:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 1 rok Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
aktualnie biore no xploda (tego pierwszego nie 2.0) , działanie bez zarzutu co prawda jedna miarka daje efekty przez pierwsze 2/3 treningi ale przy braniu 2 miarek produkt bardzo dobry, wytrzymałość mięśniowa i pompa5/5 , pobudzenia za długo trzyma ale na treningu pobudzenie i koncentracja też 5/5.Smak fruit punch też bardzo dobry.Jest to moja druga odżywka przed treningowa wcześniej brałem nitrobolon energizer który nawet się nie umywa do no xploda

Zmieniony przez - koks4444 w dniu 2012-09-28 12:15:06

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
kończę pomału puchę 2.0, tragedii nie ma ale do starego się nie umywa, smak arbuzowy mocno chemiczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 35 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2005
zdecydowanie jedna z najlepszych przedtreningowek.
duzo osob nie rozroznia pobudzaczy od stackow, pobudzacze to 1mr, jacked, hyper fx, animal rage gdzie odzywa ma trzepac po mozgu.

stacki jak no xplode czy assault sa kombinacja skladnikow w pozadnych dawkach ktore pomagaja budowac, pompowac itp a nie tylko pobudzaja.

kolejna rzecz to to ze ludzie porownuja odzywy z nielegalnym DMAA i odzywy bardziej czyste. DMAA dziala podobnie do speeda takze wiadomo ze bedzie urywac glowe...

W kazdym razie NO Xplode 2.0 zdecydowanie pozytywny, dobre pobudzenie,pompa, ciarki z beta alaniny. brak problemow z gazem (byly z assaultem).

Zmieniony przez - berr w dniu 2012-10-18 23:28:16

Zmieniony przez - berr w dniu 2012-10-18 23:28:54

Pozdrawiam,

Adam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 143 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23513
Zwykłne NO - nie 2.0 , no powiem ,ze smak Lemon nawet ,nawet , szalu nie ma , bez szejkera się miesza spokojnie :) 2 miarki a czasem i 2 i pół i pobudzenie nawet, serce szybciej bije , skupienie jest , czasem poswędzi przez chwile .

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23
dla mnie 1.0 rewelacja, przy pierwszej puszce było pięknie, świetne pobudzenie jak na stacka, trzeba przyznać, że nie tylko odnośnie siłowni ale pracy umysłowej bardzo pomaga w koncentracji i pobudza do myślenia. przy regularnym stosowaniu wiadomo że działanie co raz słabsze ale to tak jak ze wszystkim. Ogólnie próbowałem już Xpanda, Shocka, S.A.W. i jak na razie stawiam go na pierwszym miejscu. co do pobudzenia do jedynie nox pump silniejszy ale gdy go pilem świadomość podpowiadała mi że umrę w tydzień przy tym :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 114 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6620
Witam

Niestety nie mam porównania z wcześniejsza wersją ponieważ wcześniej bawiłem się z innymi odżywkami, ale do rzeczy:

1 miarka - 3 miarki - bez różnicy:
Pobudzenie: 0,1 na 5
Pompa: 2 na 5
Smak: Blue R. - 4/5
Koncentracja: 2/5

Generalnie najsłabsza przedtreningówka jaką miałem okazję stosować, a było tego sporo. Aż dziwne, bo tyle dobrych opinii, a zawiodłem się niesamowicie. Ktoś musiał strasznie popsuć tego supla w nowej wersji. Generalnie polecam omijać ten produkt.

Zmieniony przez - MassFan w dniu 2012-12-18 22:18:22

Masa Masa Masa długo długo nic i znowu Masa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 289 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1274
Brałem NO xplode jako drugi booster, bardzo dobrze mnie porobił, ale sugerowana miarka to za mało ;)

No pain, no gain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 316
1 Tydzien miarka.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bsn - Cell Mass

Następny temat

Bsn - Nitrix CEM3

WHEY premium