SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brzuch - problem.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 861

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1561
Witam, możecie podać przykładow plan ćwiczenia brzucha wraz z ilością powtórzeń (dodam że nigdy go nie ćwiczyłem, ale wkońcu trzeba). Dodam że jestem na redukcji(endo), no i niezbyt mnie interesują abs czy asw, a plany jakie tu znajduję są tylko dla zaawansowanych/ pzdr licze na pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3138
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25954
Skorzystaj z atlasow cwiczen i wybierz sam wg. uznania cwiczenia na brzuch. Cos na gore, dol i skos i taki wlasnorecznie ulozony zestaw powtarzaj 3 x w tygodniu. W zupelnosci powinno wystarczyc do uzyskania oczekiwanych efektow. Te wszystkie systemy sa malo przekonujace a czesto wymagaja od nas zbyt duzo czasu, ktory chyba dla wszystkich jest bardzo cenny.


pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3138
szczerze mówiąc ja zrobiłem tak, zacząłem korzystać z ABS2 i kompletnie zmieniłem go pod siebie, z wyników jestem zadowolony, usunałem pare ćwiczeń, więcej serii paru ćwiczeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25954
I jak widzisz to najlepsze wyjscie, nie mozna niczego sztandarowo przypisac kazdemu bo kazdy ma inny organizm , ktory lepiej lub gorzej adaptuje dany rodzaj czy zakres wysilku.


pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1561
A jak z zakresem powtórzeń? I Ile serii, mając w sumie 3 ćwiczenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25954
Tak bys nie musial robic ich kilka setek. Czyli na poczatek ilosc powtorzen bez obciazenia do przyslowiowego "palenia" , jednak mysle ze sam wyczujesz optimalny ich zakres. Pozniej mozesz dokladac obciazenie do tychze cwiczen by ilosc powtorzen nie wzrastala w nieskonczonosc, czyli podobnie jak ze wszelkimi innymi partiami.


pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmiany w treningu (10 m-cy)

Wiecej