SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klata, brzuch problem?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2719

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Witam !

Wiek - 14 lat
Wzrost - 180 cm
Waga - 75 kg (mocna budowa)
Dieta - brak...
Sport - rower ok. 25km 3x w tygodniu, siłownia

Od września, 2007r. robiłem różne ćwiczenia domatora;

- pompki na 3 sposoby (zwykłe, nogi na krześle, ręce na krześle)
- brzuszki

Potem przeniosłem się na A6W (co było złym pomysłem, gdyż wyrobiłem sobie 2pak tylko u góry)
Po 36 dniach () przeniosłem się na ABS 2, który robiłem przez miesiąc
Teraz robię trening FLEX'a (by DJ_OKbboy) czy aby dobry?

Od 2 m/cy chodzę na siłownię (stop trener ustawia mi ćwiczenia , ciężar, ilość serii, powtórzeń).

Byłem grubaskiem, teraz schudłem i Life is Good biceps, triceps, nogi, barki, plecy no wszystko rośnie ale jest problem z Klatką. Czytałem duuużo postów na temat tej grupy mięśniowej

https://www.sfd.pl/_###_FAQ_:_KLATKA_###-t304810.html
Super temat

Ale mam problem, gdyż na klatce jest trochę tłuszczu... Na rysunku zaznaczone kolorem niebieskim

(źródło http://www.kulturystyka.pl/atlas/klatka.asp)

Więc pytanie number 2, co zrobić by tego tłuszczu się pozbyć?

PS. Jak tak obserwuję tą klate, to widzę, że się robi mocniejsza... Tłuszczu na moje oko się pozbywam... Lecz czy się go pozbędę?

PS 2. Przypominam o wieku, 14 lat. Czy jak dojdzie do tego wszystkiego basen, to ta sylwetka będzie ukształtowana?

Bardzo proszę o pomoc ...



Zmieniony przez - Hadesziom w dniu 2008-06-27 11:38:10
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Tutaj moja fota sprzed ok. 4 m/cy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Więc pytanie number 2, co zrobić by tego tłuszczu się pozbyć?
Dieta nie jest potrzebna w tym wieku.Trening domatora i aeroby tyle.

Jak zadajesz pytania to napisz konkretnie zwiezle bo ja nic tutaj wiecej nie widze nawet.

Od 2 m/cy chodzę na siłownię (stop trener ustawia mi ćwiczenia , ciężar, ilość serii, powtórzeń).
w tym wieku blad, nic dobrego z tego nie wyjdzie.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Znaczy, nie radzisz robienia treningu na masę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4402
14 lat to troche za wczesnie na silownie...W tym wieku mozesz przysporzyc sobie wiecej szkody niz korzysci.Oczywiscie znajac zycie niewezmiesz mojej wypowiedzi pod uwage bo mozna nie źle zakozaczyc sylwetka . Co do tłuszczu to wkoncu go spalisz jednak minimalne ilosci zawsze zostana.Powinienes wykonywac ćwiczenia jedynie waga swojego ciala np.podciaganie ,pąpki ,przysiady itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
14lat i tluszcz nic strasznego, rosniesz wszystko bedzie normalnie wygladalo za kilka lat, jak narazie trening domatora.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra, dzięki Wam.

No racja, nie ustosunkuję się... Młody - głupi
Lecz, stary mój mówił, że mam geny, sam był napakowany i mocny od urodzenia. Swoją siłą przeważam często 3 gimnazjalistów, więc chyba to jest to...

Dzięki Wam, SoGi poszły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 598 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6759
Oj w geny to nie wierze, moj stary ma 180 wzrostu, wazy z 90kilo i wcale nie jest tluszcz, jak ma zdjecia z mojego wieku (17 lat) to byl 3 taki jak ja i bral 110 na klatke. Matka tez przy kosci, nawet sporo :D. i co? Synek ekto co w******la 24/7 i 70kilo/180cm ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14657 Napisanych postów 53129 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400418
Napewno odpusc narazie silke, a zajmij sie domatorem jak polecil Bery. Jesli faktycznie masz gena do tego sportu to i domator da ci wiele

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


k dzięki Wam, tutaj wstawiłem fote, czy są jakieś efekty? Choć minimalne

ps. Sgi poszly

pS 2. Czy obcięcie kalorii i jeżdżenie rowerem w dni nietreningowe ok 30 km (co 2 / 3 dzień) spali ten tłuszczyk?

Zmieniony przez - Hadesziom w dniu 2008-07-04 14:50:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3557
chlopie nie obcinaj kalorii w tym wieku rośniesz jeszcze a jak obetniesz zbyt dużo nabawisz się nieprzyjemności (wiem z wlasnego doświadczenia) rowerek owszem bieganie itp takze tweraz mamy lato pobiegaj za pilką i pocwicz treningiem domatora a na efekty nie bd musial dlugo czekac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o ćwiczenia...

Następny temat

Pytanie o ćwiczenia na mase.

Wiecej