SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

brzuch-problem z estetyka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1614

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3996
mam pewne pytanie, otóż systematycznie cwicze brzuch tak jakzreszta pozostałe całe ciało, nabieram na masie, miesnie brzucha oczywiscie sa bardizj widoczne, rosną, tylko że mój brzuch nie jest płaski, a cały czas ''wzdęty'' nie jest zalany tluszczem tylko cały czas nadęty, można z tym coś poradzić? chcialbym imec płaski, umiesniony brzuch;) ponoć to kwestia diety?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1690 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23356
moze zle odzywianie,
lub inna przyczyna : za duzo ilosc laktozy itp
moze...

czynnikow moze byc duzo, przydala by sie fotka, jaki masz staz, dieta zbilansowana, czy stosowanie sie do 10,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2417
Z tego co wiem to może byc wina diety lub kiepskiej pracy jelit-poszukaj po prostu na googlach jakichs porad dotyczacych wzdetego brzucha.Sam moge ci powiedziec ze napoje gazowane kapusta czy groch i podobne sprawiaja ze brzuch wyataje. Tez mam z tym problem bo miesnie są (choc jeszcze nie dokonca takie jak chciałbym ) a brzuch bywa czasem wywalony. Innym powodem moze byc skrzywienie kręgosłupa-lordoza. Stan przed lustrem bokiem i sprawdz czy wygladasz tak http://www.schudnem.sk/foto/lordoza.jpg  -jesli plecy sa wklęsniete w dole to brzuch wystaje bardziej. I tu cóz-wizyta u ortopedy i jakieś cwiczenia korekcyjne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 275 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 679
popatrz jak wyglądają obecni kulturyści, czy któryś ma płaski brzuch? nie
popatrz jak genialnie wyglądał frank zane kilkadziesiąt lat temu,
miał płaski brzuch bo ważył połowe tego co dzisiejsze wieprze-kulturyści,
piszesz, że całe ciało nabiera na masie więc chyba nie ma się czym martwić, ja to mam brzuch płaski tylko z rana jak jestm na czczo, potem jem i jem wiec bebech rozpycha,


btw, mi za***iście podobaja się takie wydętę ale wykratowane brzuchy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3996
ja bym chciał mieć własnie plaski brzuch, ale wiadomo krateczka:) czyli tak jak przypuszczałem to kwestia diety i nabierania masy;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy do oceny...?

Następny temat

Jaki czas na regeneracje po a6w?

WHEY premium