SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brzuch - jak go wytrenować?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2306

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Wiek

Waga

Wzrost

Cel treningowy

Staż treningowy na siłowni

Uprawiane inne sporty

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Dieta

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Zażywane suplementy

Ostatnio przerabiany plan

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć to znowu ja mięśnie widać, ale mam jeszcze parę pytań. Czy to jest tłuszcz czy skóra i czy da się to wycwiczyć bo bardzo mnie to denerwuje, mogę kupić jakiegoś burnera?. Dodam jeszcze że mam dietę, zdrowe żarcie 0 fastfoodów czipsòw itd. Ostatnio się mierzyłem i ważyłem mam 187cm wzrostu i 75 kg wagi i mam 15 lat. Długo muszę ćwiczyć żeby mięśnie, kaloryferek był widoczny bez napinki ? Chociaż lekki zarys

EDIT#1 Tego czegoś skóry lub tłuszczu jest dość sporo w dolnej parti mimo że mam mięśnie. Aeroby na to i cardio Full Control?
















Zmieniony przez - deq1 w dniu 2019-03-19 16:11:14

Zmieniony przez - deq1 w dniu 2019-03-19 16:12:36

Zmieniony przez - deq1 w dniu 2019-03-19 16:17:51

Zmieniony przez - deq1 w dniu 2019-03-19 16:20:09
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6280 Napisanych postów 76091 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755138
W zasadzie wszystko odpowiada za to, jak wygląda Twoja sylwetka. Jest to mało mięśni, słabo rozwinięte mięśnie brzucha, słabe mięśnie głębokie, stosunkowo wysoki poziom tkanki tłuszczowej, patrząc pod kątem ilości tkanki tłuszczowej do małej ilości mięśni. Niestety, aby mięśnie były bardziej widoczne nie wystarczy redukować tkanki tłuszczowej i tyle. Trzeba ku temu lat treningów i diety. Po prostu wytrwałości w tych podstawach. Jak na tę chwilę sugeruję przede wszystkim uczyć się prawidłowej techniki ćwiczeń wielostawowych i czucia nerwowo-mięśniowego. To będzie najważniejsze.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33170 Napisanych postów 23255 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278259
Tu problem jest bardziej w tym że tych mięśni tam nie ma za wiele więc nie licz raczej na jakiś konkretny kaloryfer .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ta, dlatego co robić żeby było ich więcej. To jest wkońcu skóra czy tłuszcz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
Tłuszcz ale i mięśni nie ma zbyt wiele.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 703 Napisanych postów 1196 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75579
Czy dużo sie zmieniło przez 12 dni że zakładasz drugi temat w tej samej sprawie?
https://www.sfd.pl/Kaloryfer_proszę_o_pomoc-t1186763.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Myślę że nie hehe ale chciałem się spytać czy burnera mogę skołować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Na Twoim miejscu to bym budował masę mieśniową a nie pakował się w dalszą redukcje

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
Jesli sie bardzo uparl to niech redukuje. Ale zostanie z niego kosciotrup.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234920
jestes bardzo chudy czas budowac miesnie, co zrzucac juz nie masz na pewno

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
Nawet jesli tego tluszczu trochę zalega to redukcja nie ma sensu. Za malo masy mięśniowej.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Coś tego tluszczu wisi. Macie rację ale mam rzezbić teraz czy masować. Na siłce mi chłopaki mówią żebym spalił to a potem masował. Powiedzieli mi żeby zrobić redukcję do wakacji potem stopniowo zwiększać ilość kcal i to żarcie zmieniać w masę miesniowa.
Dlatego zwracam się do was bo nie wiem co zrobić.



Zmieniony przez - deq1 w dniu 2019-03-28 18:35:47

Zmieniony przez - deq1 w dniu 2019-03-28 18:38:48

Zmieniony przez - deq1 w dniu 2019-03-28 18:39:29
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla nowicjusza Domowy

Następny temat

FBW do oceny

WHEY premium