SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kaloryfer proszę o pomoc

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6884

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Wiek

Waga

Wzrost

Cel treningowy

Staż treningowy na siłowni

Uprawiane inne sporty

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Dieta

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Zażywane suplementy

Ostatnio przerabiany plan

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, mam parę pytań a mianowicie czy już widać jakieś mięśnie brzucha. Oczywiście nie jestem pozerem trenuje wszystkie części ciała poczytałem poradniki, świetne forum sportowe. Chodzę na siłownie dwa miesiące wcześniej trenowałem w domu.
Chciałbym kupić białaczko tutaj nie wiem czy to dobry pomysł w moim wieku. Jeszcze mam ostatnie pytanie dlaczego w górnych partiach mam już lekki zarys a na dole taki dziwny brzuch. Czy jest to tłuszcz czy skóra bo poziom tkanki tłuszczowej mam mały. Wisi mi jak się pochylę jak to zniwelować jak mieć płaski brzuch. Będzie jakiś kaloryfer na wakacje chociaż lekki.
Proszę o odpowiedzi

Wzrost 186cm
Waga 73kg









Zmieniony przez - deq1 w dniu 2019-03-07 18:46:12

Zmieniony przez - deq1 w dniu 2019-03-07 19:40:47
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6525 Napisanych postów 62329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777963
deq1
Mam 15, myśle że pompki na chacie mi starczą i branie na klate



Zmieniony przez - deq1 w dniu 2019-03-12 13:43:51


W takim razie kontroluj czy nic się tam nie pogorszy bo w okresie dojrzewania ginekomastia lubi się pokazać.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 62 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3708
Chciałbym kupić białaczko tutaj nie wiem czy to dobry pomysł w moim wieku

Jako uzupełnienie białka jeżeli z "diety" nie wychodzi dana ilość to tak. Jako główne zródło białko to nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Odpowie mi ktoś na moje pytania, będę wdzięczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 703 Napisanych postów 1196 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75579
Mięśnie brzucha widać, ale nie jest ich duzo. Tłuszczu tez nie jest dużo. Trenuj ciężko całe ciało, jedz zbilansowane, wysokobiałkowe posiłki. Na brzuch możesz robic kilka różnych ćwiczeń w różne dni treningowe I w kilka miesięcy na pewno będzie na plus o ile nie przesadzisz z ilosćia kalorii na +.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
fbwlepsze co się wcinasz w temat, chyba że z dwóch kont piszesz ?
Zarysy jakieś widac, potrenujesz to z czasem bedą widoczne.

Jak są braki w białku mozna zakupić odżywkę białkową

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok chłopaki a to coś co mi wisi to co to, co poradzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 703 Napisanych postów 1196 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75579
Każdy jak się schyli to cos mu wisi, ciesz się ze jak stoisz nie wisi
Trenuj, jedz, a proporcje mięśni do tłuszczu sie poprawią I przestanie wisiec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki, mistrzu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Tak musi już być nie moze być skóra napięta bo przy wyproscie byś się rozerwała, musi być elsatyczna.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tylko że według mnie mam jej trochę duzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 703 Napisanych postów 1196 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75579
Poprawi się, nie masz złych proporcji, mojej skóry nie widziałeś
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pompki odwrotne

Następny temat

Trening klatki piersiowej

WHEY premium