SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bardzo proszę o pomoc!Sprawa wiąże się z kreatyną.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1376

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57
Hmm.Bardzo proszę o pomoc wszystkich znających się na rzeczy.
Mam 16 lat i biorę kreatynę.Niedawno zrobiłem badania i wyszło mi że w moczu mam liczną ilość ciał ketonowych.Matka w domu się denerwuje,nie wiem co mam zrobić.Czy to ze mam ich podwyższoną ilość może być spowodowane tym,że biorę kreatynę?Czy w związku z tym mam odstawić suplementację.Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
nie wiem, ale jak bierzesz kredke to pij duzo wodey kolo 5l dziennie conajmniej

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61437
jak zaczołeś brać kretke to jej nieodstawiaj a napewno ona ci nie zaszkodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
lol MASA, kredka nie zaszkodzi, ale jak nei chce jej brac to zawsze moze dac mi ewentualnie sie podzielimy



A co do teo sikania to ja po kredce leje na bialo znaczy przejzysciee, nie normalnie na zolto tylko na bialo zeby ciekawiej bylo

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61437
Zawodny po kretce to chyba chce się często lać bo się dużo wody pije ale o kolorach moczu to pierwszy raz słysze

aha jeśli chodzi o mocz to wydaje mi się że jak się najem buraczków ćwikłowych to mam taki czerwonawy kolor moczu (to tylko taka ciekawostka)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
no to raczej logiczne,ze mocz jest jasny przy takich ilosciach wody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57
No to jak?Bo uświadamiam was ze ciała ketonowe powstają w wyniku złego spalania tłuszczy w organiźmie.I myślę że coś jest nie tak,a nie wiem,może to jest chwilowy efekt uboczny kreatynki?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chce zacząć trening

Następny temat

szybkie odchudzanie

WHEY premium