SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak pomcy...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1580

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
nikt tutaj pompy nie nie docenia ale nie jest ona konieczna zeby przyrosty byly

btw bylo o tym kilka artow na forum radze poczytac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1169 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6480
I sie nie zgodze

Przez pewien czas dluzszy niz 4 treningi nie uzywalem progresji, zawsze bylem napompowany... prawda jest taka, ze jak sie przylozysz do cwiczenia to i tak bedzie efekt.

Co prawda u mnie nawet jesli nie wystepowala progresja w cwiczeniu to wystepowala w nastepnym treningu w postaci + ciezaru... w sumie to tez progresja... W kazdym razie przykladac sie do cwiczenia...

P.s Ja bardzo doceniam pompe... Jak jej nie ma to albo dowalam jedna serie + - bo to jest jedyny sposob zeby sprawdzic czy trening byl dobry no bo :

Jak walisz cos ponad czyli serie + i nie masz sily zrobic 2 powtorzen tzn, ze pompa nie jest potrzebna

Zmieniony przez - Rbk___ w dniu 2009-11-04 18:53:25

... znowu polubiłem żelastwo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
progresja to ogolna zmiana intensywnosci na +

czy to zmiana TUT (zwiekszenie) skracanie przerw, dokladanie iloscie serii powt az po zwiekszanie ciezaru

tak wiec czy chcesz czy nie chcesz progresja kiedys jakas bedzie (o ile cwiczysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1169 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6480
No to wiadomo... Ale ja osobiscie jako progresje uwazam ciezar ktory zmienia sie na jednym treningu - zreszta na forum jak ktos uzywa progresja to sie mozna domyslic ze chodzi o uzycie jej w konkretnym cwiczeniu ale mniejsza o progresje osobiscie stosuje i w cwiczeniach i w kolejnych dniach treningowych.

" młodzi pod tym względem są śmieszni. Wychodzą z siłki i do lustra! buhahaha... "

Nie wiem co Ty masz do luster:p Ja nie jestem mlody jesli chodzi o silownie - 5 lat z przerwami co prawda ale teori sporo. I
pierwsze co robie to ide do lustraaa... lustro rullezz... Zreszta Cwiczysz to powinnes wiedziec, ze lustro potrafi korygowac Twoje bledy w cwiczeniu jak i korygowac Twoja psychike pod wzgledem nie warto cwiczyc to nic nie daje...

Lustro ruleezzz.... Idac Twoja rozkmina odzywiania miesnia -> Cwiczysz dla dobrego samopoczucia i wygladu -> A to wszystko to lustro...:d-> Lustro rulezzz...

... znowu polubiłem żelastwo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
lustro pomaga w izometrii a ona jest bardzo wazna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 464 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2039
lustro gdy mam w bicu 45 cm jest cool, lustro gdy masz w bicu 25 jest śmieszne;D stanąć przed lustrem i analizować ciało - coool! stanąć przed lustrem i mówić "jestem bestią".... buhahahhaha ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 56 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 521
Hej panowie panowie... namieszaliście , to jechać z progresja czy bez ?
Aha czy mógłby mi ktoś napisać konkretny plan ćwiczeń na tego bicka-zmodernizować ten mój planik , bo wprowadziliście chaos i mało z tego wiem ;p - najlepiej z fachowymi(;p) nazwami żebym mógł sobie potem na atlasie zobaczyć co i jak .

Zmieniony przez - Daramius w dniu 2009-11-04 22:00:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 464 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2039
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
napisalem przeciez mlotki u uginanie waskiem chwytem wystarczy progresja co trening (co sierie nie koneiczna)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1169 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6480
Dla mnie to wyglada tak:

-Cwiczenia gdzie mozesz dolozyc ciezaru warto progresja jechac,
-ale sa takie cwiczenia, w ktorych ciezar jest na tyle maly, ze progresji nie zastosujesz, bo dokladajac 1.25 kg nie dasz rady, a zdejmujac za lekko.

Moja rada - tam gdzie mozesz stosuj progresje, nie zapominajac o technice, i bedzie dobrze. - lustro koniecznie.

P.s Do kogos Wiesz majac 45 w rece efektow mozesz dlugo nie zobaczyc, majac 25 cm efekty przyjda duzo szybciej. wiec moim zdaniem na poczatku lepiej patrzec niz pozniej:P.

Dobra koniec spamu. Pozdrowienia, dla tych z lustrem i bez niego:D

... znowu polubiłem żelastwo.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy jest róznica rozpiętek na atlasie na hantelkami ??

Następny temat

Trening ACT do oceny

WHEY premium