SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból nóg - brak wapna czy jak?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 48500

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 368 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5290
nogi bolą mnie w piszczelach (ból promieniuje po całej kości). Boli mnie tak że czuję takie mrowienie, tak mnie rwie... Kilka lat temu miałem coś podobnego tylko łagodniejsze to lekarz kazał kupić wapno jakieś dobre i że mi pomoże, że mam za mało wapna. Ten obecny ból miałem tak silny, że prawie nie mogłem chodzić tak mnie rwało. Mama kupiła wapno w tabsach i to zajadam. Zostało 1/3 opakowania, a przy bieganiu nadal mnie boli i promieniuje. Wcześniej jak dobrze pamiętam mi przechodziło już po kilku dniach. Na początku kiedy mnie ból napadł to akurat poszedłem do lekarza bo miałem inną sprawę do załatwienia, to on olewająco powiedział: "no chyba niedobór wapna", mówię, że mnie boli, a on: "no to czasami może boleć"... Jak on mnie wkurza ! Co robić? Poczekać do końca opakowania? Czy to na pewno brak wapna? Może do jakiegoś specjalisty iść? Miał ktoś coś takego? Moi znajomi nigdy o czymś taim nie słyszeli.

Dodam: mam rozstępy na kolanach - wyglądają jak blizny. mam 16 lat, 177cm wzr.

Zmieniony przez - hackjer007 w dniu 2006-06-08 19:27:57
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 500 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13230
Ja tak czasem mam najczesciej wieczorami ze rwie mnie od piszczeli az prawie po kolana ale jak zawsze jak z tym nic nei robie a tobie bym polecil isc do innego lekarza. pozdro

~Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 686 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15802
Nie czekaj, idz od razu do specjalisty bo o nogi trzeba szczegolnie dbac bo latwo je uszkodzic a trudniej leczyc, wiem to z doswiadczenia. Nie odnotowales ostatnio jakiegos skoku wzrostu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 368 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5290
ze wzrostem to nie wiem, bo nie mam jak sprawdzić . Mama też mnie namawia, żebym szedł do specjalisty. Chyba pójdę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 500 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13230
nie zwlekaj z tym idz jak najpredzej pozdro

~Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 686 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15802
poczatki osteoporozy? co o tym myslicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 368 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5290
boże... nie strasz mnie. Co to osteoporoza? ? ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 368 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5290
hmm . na jutro się zarejestruję do lekarza rodzinnego. Kazać mu dać skierowanie na prześwietlenie czy może iść do szpitala i prosić o prześwietlenie. Czy to coś da?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 686 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15802
osteoporoza w skrocie polega na postępującym ubytku masy kostnej. jesli opowiesz wszystko dokladnie to mysle ze lekarz ci wypisze skierowanie. bedzie dobrze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 368 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5290
Napisał mi skierowanie tylko na badanie krwii narazie . Morfologia, rozmaz krwii obwodowej, ob. , wapń, fosfor, magnez, fosataza zasadowa. No to kończę ten temat. Ogólnie dzięki wam za dyskusję nara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7
P

Zmieniony przez - olipoli w dniu 2008-03-10 17:36:28

nic nie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie....

Następny temat

BF %

WHEY premium